Oddali dzieci ciotce

2014-10-09 14:13:35 (ost. akt: 2014-10-09 15:12:45)
Alkohol to dla tysięcy ludzi prawdziwa szklana pułapka, z której bardzo ciężko się wydostać.

Alkohol to dla tysięcy ludzi prawdziwa szklana pułapka, z której bardzo ciężko się wydostać.

Autor zdjęcia: sxc.hu

Niestety nikt nie prowadzi statystyk dotyczących pijanych rodziców, którzy "opiekują się" swoimi dziećmi. Do tej niemałej grupy dołączyli teraz rodzice spod Iławy.
Do oficera dyżurnego iławskiej komendy policji zadzwoniła pracownica Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Iławie, która poinformowała policjantów, że podczas wizyty u jednej z rodzin, zauważyła, że rodzice, pod opieką których było pięcioro dzieci, są pijani. Pod wskazany adres pojechali policjanci. Funkcjonariusze potwierdzili zgłoszenie, sprawdzając trzeźwość policyjnym urządzeniem alcoblow. Dzieci przekazano pod opiekę cioci.

Sprawą niewłaściwego sprawowania opieki nad dziećmi zajmie się teraz sąd rodzinny i nieletnich.


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na ilawa.wm.pl w ramkę "ZAŁÓŻ PROFIL", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij tutaj
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Magda Rogatty

Jak zawsze. W każdy piątek: TYLKO CIEKAWE INFORMACJE:2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5