Złapali trzech poszukiwanych w Suszu i w Zalewie

2014-10-09 17:08:05 (ost. akt: 2014-10-09 13:11:17)
Zdjęcie jest tylko ilustracją tekstu

Zdjęcie jest tylko ilustracją tekstu

Autor zdjęcia: Archiwum GG

Policjanci z powiatu iławskiego zatrzymali trzech poszukiwanych. Mężczyźni nie stawili się w wyznaczonym terminie do zakładu karnego. Przemysław G. ma do odbycia karę 128 dni za pobicie oraz kradzież, Andrzej M. spędzi w więzieniu najbliższe 105 dni za kradzieże i nielegalny połów ryb, natomiast Piotr W., 2 lata i 13 dni za kradzież z włamaniem oraz znęcanie. Zatrzymani jeszcze dziś trafią do celi.
Policjanci z Susza podczas patrolu w parku miejskim zauważyli mężczyzn pijących alkohol. Postanowili ich wylegitymować. W trakcie interwencji okazało się, że Przemysław G. jest poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości. 20 - latek nie stawił się w wyznaczonym terminie do zakładu karnego. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnej celi. Funkcjonariusze ustalili, że jest poszukiwany na podstawie zarządzenia ustalenia miejsca pobytu i osadzenia w zakładzie karnym wydanym przez sąd. Ma do odbycia karę 128 dni pozbawienia wolności za pobicie oraz kradzież. Mężczyzna trafił już do więzienia.


Zalewscy policjanci poszukiwali od pewnego czasu Andrzeja M. Funkcjonariusze wiedzieli, że mężczyzna ma do odbycia karę 105 dni pozbawienia wolności za nielegalny połów ryb oraz kradzieże. 29–latek nie stawił się dobrowolnie do zakładu karnego. Policjanci ustalili adres, pod którym mógł przebywać poszukiwany. Informacja potwierdziła się. Został zatrzymany. W trakcie dalszych czynności okazało się, że w tym samym mieszkaniu przebywa inny poszukiwany - Piotr W. 24–latek z gminy Zalewo był poszukiwany na podstawie zarządzenia ustalenia miejsca pobytu i osadzenia w zakładzie karnym za kradzież z włamaniem oraz znęcanie. W celi spędzi ponad 2 lata. Mężczyźni trafili do policyjnej celi. Po wytrzeźwieniu zostaną odkonwojowani do aresztu.

red.

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5