Nietrzeźwy ojciec opiekował się 8-letnią córką

2014-09-17 20:35:34 (ost. akt: 2014-09-17 20:38:58)
Zdjęcie jest inscenizacją i jedynie ilustracją do tekstu.

Zdjęcie jest inscenizacją i jedynie ilustracją do tekstu.

Autor zdjęcia: Andrzej Grabowski

31–letni Daniel Sz. z Iławy, będąc pod wpływem alkoholu, opiekował się swoją 8-letnią córką. O tym, że prawdopodobnie nietrzeźwy mężczyzna zajmuje się dzieckiem, policję powiadomiła zaniepokojona asystent rodziny. 8–latka trafiła pod opiekę cioci.
Do oficera dyżurnego iławskiej komendy policji zadzwoniła kobieta, która poinformowała, że jest asystentem rodziny i będąc na wizycie kontrolnej wyczuła od Daniela Sz. alkohol. Mężczyzna w tym czasie opiekował się swoją 8–letnią córką. Funkcjonariusze, kiedy pojechali na miejsce, gdzie zastali 31 – latka, potwierdzili informację, od mężczyzny wyczuwalny był alkohol, jego zachowanie również na to wskazywało. Mężczyzna powiedział policjantom, że wypił dwa piwa.
Sprawą niewłaściwego sprawowania opieki nad małoletnim dzieckiem zajmie się teraz sąd rodzinny i nieletnich

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na ilawa.wm.pl w ramkę "ZAŁÓŻ PROFIL", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij tutaj
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5