Wypadek w Iławie — płyty kamienne przygniotły mężczyznę

2014-09-16 11:43:32 (ost. akt: 2014-09-16 14:38:41)
Ilustracja do treści

Ilustracja do treści

Autor zdjęcia: Karol Wrombel

Ze złamaną nogą trafił do iławskiego szpitala mężczyzna, która w trakcie pracy został przygnieciony przez płyty kamienne. Do wypadku doszło w Iławie przy ul. Żwirowej.
"Zakład kamieniarski — przygniecenie mężczyzny płytami kamiennymi" — komunikat straży pożarnej brzmiał bardzo poważnie, wręcz tragicznie. Na szczęście mężczyzna, który został przygnieciony przez płyty (jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, z własnej winy) przeżył.

— Gdy dojechaliśmy na miejsce wypadku, pracownik zakładu kamieniarskiego został już wydobyty spod płyt. Z podejrzeniem złamania nogi trafił do iławskiego szpitala — mówi Krzysztof Rutkowski, rzecznik prasowy komendy powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Iławie.

Przypuszczenia się potwierdziły: mężczyzna ze złamaną nogą przebywa w iławskim szpitalu.

zico
m.partyga@gazetaolsztynska.pl

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na ilawa.wm.pl w ramkę "ZAŁÓŻ PROFIL", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij tutaj
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5