"Alimenciarz" zatrzymany podczas interwencji domowej

2014-09-16 10:34:34 (ost. akt: 2014-09-16 14:39:19)
Policjanci zatrzymali trzech kierowców z promilami

Policjanci zatrzymali trzech kierowców z promilami

Autor zdjęcia: Archiwum KWP

Policjanci z Iławy zatrzymali poszukiwanego. Daniel S., poszukiwanego na podstawie zarządzenia ustalenia miejsca pobytu i osadzenia w zakładzie karnym, wydanego przez Sąd Rejonowy w Iławie. Ma do odbycia karę 4 miesięcy pozbawienia wolności za niepłacenie alimentów.
Oficer dyżurny iławskiej policji został poinformowany o awanturze w jednym z domów na terenie Iławy. Funkcjonariusze pojechali na miejsce, gdzie zastali zgłaszającego Daniela S., który kłócił się z ojcem. 37 - latek oświadczył, że ojciec nie chce go wpuścić do domu. Daniel S. był pod pijany. W trakcie sprawdzania danych w policyjnym systemie okazało się, że 37 - latek jest poszukiwany na podstawie zarządzenia ustalenia miejsca pobytu i osadzenia w zakładzie karnym wydanym przez sąd. Został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. 37 - latek został już odkonwojowany do zakładu karnego.

Źródło: KPP Iława


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na ilawa.wm.pl w ramkę "ZAŁÓŻ PROFIL", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij tutaj
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. abc #1485870 | 213.73.*.* 16 wrz 2014 11:36

    Nie dość że nie płaci alimentów to jeszcze my będziemy płacić na jego utrzymanie w zakładzie karnym... powinien przez te 4 miesiące odsiadki zapracować na zaległe alimenty i swoje utrzymanie w więzieniu, to chore jest, resocjalizacja w Polsce nie istnieje a więziennictwo to wyrzucanie pieniędzy w błoto.

    odpowiedz na ten komentarz

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5