Zatrzymali podejrzanych o kradzież z włamaniem

2014-07-01 15:02:03(ost. akt: 2014-07-01 15:03:33)

Autor zdjęcia: Policja

Policjanci z Iławy i Susza zatrzymali czterech mężczyzn, podejrzanych o włamanie do sklepu spożywczego na terenie gminy Zalewo. Ze sklepu zginął alkohol, cygara oraz słodycze.
Oficer dyżurny iławskiej policji został poinformowany o kradzieży z włamaniem do jednego ze sklepów na terenie gminy Zalewo. Funkcjonariusze od razu pojechali na miejsce.

— W trakcie dojazdu policjanci zostali powiadomieni, że dwóch sprawców idzie w stronę okolicznego parku. Policjanci zatrzymali mężczyzn, którymi okazali się 19-letni Kamil B. oraz 23-letni Sylwester M.. Mieszkańcy gminy Zalewo zostali osadzeni w policyjnej celi — mówi Joanna Kwiatkowska, rzeczniczka prasowa iławskiej policji.
W trakcie dalszych czynności policjanci ustalili kolejnych dwóch sprawców kradzieży z włamaniem do sklepu. Byli to 17–letni Kamil M. oraz 26–letni Marek M..

— Okazało się, że mężczyźni po uprzednim wyrwaniu kraty zabezpieczającej okno, a następnie wybiciu szyby dostali się do wnętrza sklepu skąd zabrali alkohol, słodycze oraz cygara. Funkcjonariusze zatrzymali sprawców i osadzili w policyjnej celi. Cała czwórka złożyła już wyjaśnienia w tej sprawie — dodaje Kwiatkowska.

Teraz podejrzani ze swojego zachowania będą tłumaczyć się przed sądem. Mężczyznom za ten czyn grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Iława

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. dobry #1429447 | 89.228.*.* 1 lip 2014 19:32

    znowu artykul w stylu to byl skok stulecia a o famie ani slowa ani zdjec

    odpowiedz na ten komentarz

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5