Po piłkarskim weekendzie: derby dla Olimpijczyków
2014-06-02 12:36:44(ost. akt: 2014-06-03 10:14:19)
W meczu 19. kolejki grupy 4. A klasy Osa Ząbrowo przegrała na swoim terenie z Olimpią Kisielice 0:1. Zobacz pozostałe wyniki naszych drużyn: GKS-u Wikielec, Jezioraka Iława, Unii Susz, Czarnych Rudzienice i Frednowy/ Karaś.
IV LIGA
Mamry Giżycko — GKS Wikielec 2:3 (2:0)
1:0 — (27), 2:0 — (38), 2:1 — Sobociński (57 k), 2:2 — Karczewski (64), 2:3 — Bączek (70)
Mamry Giżycko — GKS Wikielec 2:3 (2:0)
1:0 — (27), 2:0 — (38), 2:1 — Sobociński (57 k), 2:2 — Karczewski (64), 2:3 — Bączek (70)
POZOSTAŁE WYNIKI 26 KOLEJKI
Vęgoria Węgorzewo — Rominta Gołdap 1:4 (0:3)
Warmiak Łukta — Omulew Wielbark 3:1 (0:0)
DKS Dobre Miasto — Start Nidzica 1:1 (0:0)
Victoria Bartoszyce — Mazur Ełk 3:0 (0:0)
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lub. — Stomil II Olsztyn 2:1 (1:0)
Pisa Tewes-Bis Barczewo — Zatoka Braniewo 1:3 (0:2)
Olimpia Olsztynek — Olimpia II Elbląg 5:1 (3:0)
Vęgoria Węgorzewo — Rominta Gołdap 1:4 (0:3)
Warmiak Łukta — Omulew Wielbark 3:1 (0:0)
DKS Dobre Miasto — Start Nidzica 1:1 (0:0)
Victoria Bartoszyce — Mazur Ełk 3:0 (0:0)
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lub. — Stomil II Olsztyn 2:1 (1:0)
Pisa Tewes-Bis Barczewo — Zatoka Braniewo 1:3 (0:2)
Olimpia Olsztynek — Olimpia II Elbląg 5:1 (3:0)
• Wydział Gier i Ewidencji zweryfikował jako walkower 0:3 na niekorzyść Victorii mecz 23. kolejki z Vęgorią (na boisku było 2:0 dla Victorii) — w zespole z Bartoszyc grał nieuprawniony zawodnik, ponadto WGiE zweryfikował jako walkower na niekorzyść Zatoki mecz 23. kolejki z Mamrami (Zatoka wygrała 1:0) — w zespole z Braniewa również wystąpił nieuprawniony zawodnik.
PO 26 KOLEJKACH
1. | Rominta | 63 | 65:13 |
2. | Olimpia | 53 | 69:31 |
3. | Stomil II | 48 | 56:31 |
4. | Wikielec | 48 | 60:31 |
5. | Pisa | 46 | 47:41 |
6. | Drwęca | 46 | 50:36 |
7. | Zatoka | 37 | 44:54 |
8. | Warmiak | 36 | 49:49 |
9. | Omulew | 36 | 38:44 |
10. | Mamry | 33 | 31:34 |
11. | DKS | 33 | 22:36 |
12. | Victoria | 30 | 32:51 |
13. | Olimpia II | 27 | 25:42 |
14. | Vęgoria | 26 | 36:50 |
15. | Mazur | 20 | 37:71 |
16. | Start | 6 | 17:64 |
V LIGA
Unia Susz — Ewingi Zalewo 1:1 (0:0)
1:0 — Michałowski (53), 1:1 — Śmigielski (65)
Jeziorak Iława — Orzeł Janowiec Kościelny 1:2 (1:1)
0:1 — P. Szypulski (13), 1:1 — Kuchnik (35), 1:2 — Szypulski (76)
Unia Susz — Ewingi Zalewo 1:1 (0:0)
1:0 — Michałowski (53), 1:1 — Śmigielski (65)
Jeziorak Iława — Orzeł Janowiec Kościelny 1:2 (1:1)
0:1 — P. Szypulski (13), 1:1 — Kuchnik (35), 1:2 — Szypulski (76)
POZOSTAŁE WYNIKI 26 KOLEJKI
Błękitni Orneta — GKS Stawiguda 1:0 (0:0)
Zalew Frombork — Polonia Pasłęk 3:1 (0:1)
Polonia Iłowo — Syrena Młynary 1:1 (0:0)
Tęcza Miłomłyn — Ossa Biskupiec Pom. 3:2 (1:0)
Grunwald Gierzwałd — Radomniak Radomno 0:5 (0:1)
Concordia II Elbląg — Kormoran Zwierzewo 1:10 (1:3)
Błękitni Orneta — GKS Stawiguda 1:0 (0:0)
Zalew Frombork — Polonia Pasłęk 3:1 (0:1)
Polonia Iłowo — Syrena Młynary 1:1 (0:0)
Tęcza Miłomłyn — Ossa Biskupiec Pom. 3:2 (1:0)
Grunwald Gierzwałd — Radomniak Radomno 0:5 (0:1)
Concordia II Elbląg — Kormoran Zwierzewo 1:10 (1:3)
PO 26 KOLEJKACH
1. | Polonia P. | 61 | 70:21 |
2. | Orzeł | 49 | 49:29 |
3. | Ewingi | 49 | 50:29 |
4. | Błękitni | 47 | 67:28 |
5. | Kormoran | 42 | 68:41 |
6. | Unia | 43 | 47:29 |
7. | Tęcza | 39 | 50:40 |
8. | Syrena | 36 | 54:55 |
9. | Radomniak | 35 | 46:52 |
10. | Polonia Ił. | 32 | 53:51 |
11. | Zalew | 32 | 39:61 |
12. | Jeziorak | 30 | 29:33 |
13. | Stawiguda | 28 | 44:55 |
14. | Ossa | 21 | 46:75 |
15. | Concordia II | 21 | 23:81 |
16. | Grunwald | 12 | 31:86 |
A KLASA
WYNIKI 19 KOLEJKI
Osa Ząbrowo — Olimpia Kisielice 0:1
Frednowy/ Karaś — Wel Lidzbark Welski 2:6
Iskra Narzym — Czarni Rudzienice 1:2
Iskra Smykówko — Gmina Kozłowo 1:9
KS Mroczno — LKS Tyrowo 2:3
GSZS Rybno — Zamek Kurzętnik 3:0
PO 19 KOLEJKACH
zico
m.partyga@gazetaolsztynska.pl
WYNIKI 19 KOLEJKI
Osa Ząbrowo — Olimpia Kisielice 0:1
Frednowy/ Karaś — Wel Lidzbark Welski 2:6
Iskra Narzym — Czarni Rudzienice 1:2
Iskra Smykówko — Gmina Kozłowo 1:9
KS Mroczno — LKS Tyrowo 2:3
GSZS Rybno — Zamek Kurzętnik 3:0
PO 19 KOLEJKACH
1. | Wel | 46 | 50:21 |
2. | Czarni | 39 | 42:13 |
3. | Gmina | 38 | 54:23 |
4. | Rybno | 37 | 56:25 |
5. | Frednowy | 33 | 56:32 |
6. | Tyrowo | 29 | 35:39 |
7. | Iskra N. | 28 | 27:24 |
8. | Osa | 23 | 35:39 |
9. | Olimpia | 21 | 31:45 |
10. | Mroczno | 15 | 43:55 |
11. | Zamek | 11 | 27:51 |
12. | Iskra S. | 4 | 15:94 |
zico
m.partyga@gazetaolsztynska.pl
Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie
Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.
Zaloguj się lub wejdź przez