Wyrodny brat okradł siostrę

2014-05-07 11:50:30 (ost. akt: 2014-05-07 11:51:30)
ilustracja do treści

ilustracja do treści

Autor zdjęcia: Karol Wrombel

Policjanci z Iławy zatrzymali mężczyznę, który podejrzany jest o włamanie do mieszkania siostry i kradzież felgi aluminiowej z oponą.
Oficer dyżurny iławskiej policji został poinformowany o kradzieży z włamaniem do jednego z mieszkań w Iławie. Funkcjonariusze pojechali na miejsce, gdzie okazało się, że sprawca po uprzednim wepchnięciu drzwi wejściowych wszedł do środka mieszkania skąd ukradł felgę aluminiową z oponą. W trakcie dalszych czynności funkcjonariusze ustalili, że sprawcą jest 32-letni Mariusz W.

Mężczyzna usłyszał zarzut, do którego się przyznał. Wyjaśnił funkcjonariuszom, że włamał się do mieszkania siostry ponieważ chciał odzyskać swój dług. Dodał, że felgę sprzedał zaraz po kradzieży w punkcie skupu złomu, a pieniądze wydał na życie. Funkcjonariusze odzyskali felgę aluminiową. Mariuszowi W. grozi teraz kara do 10 lat pozbawienia wolności.


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na ilawa.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym roku strony. Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij tutaj
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. [url=mailto:i.hrywna@gazetaolsztynska.pl] Pomogę: Igor Hrywna[/url

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5