Napadł na sklep, bo nie miał na piwo i papierosy

2014-04-29 13:14:03(ost. akt: 2014-04-29 13:36:47)
Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu

Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu

Autor zdjęcia: http://www.sxc.hu

Czego jak czego, ale alkohol rozumu na pewno nie dodaje. Przekonał się o tym 19-letni Mariusz R. z Iławy. To doświadczenie może go kosztować nawet 5 lat więzienia.
Kilka minut po północy do jednego z iławskich sklepów wszedł młody mężczyna. Chciał kupić piwo i papierosy. Najwidoczniej zapomniał jednak, że za zakupy będzie musiał zapłacić, bo nie miał przy sobie pieniędzy. Dlatego odszedł z niczym.

Jednak po chwili wrócił do sklepu, zaczął uderzać w drzwi i krzyczeć, że to napad. Że zaraz wyważy drzwi, jeżeli nie dostanie piwa i papierosów.

Wystraszona sprzedawczyni uciekła na zaplecze i zadzwoniła po policję. zanim przyjechali policjanci mężczyzna uciekł. Jednak policjanci po kliku minutach zatrzymnali go. 19–latek został rozpoznany przez sprzedawczynię. Mariusz R. trafił do policyjnej celi.

Mężczyzna był pijany, miał w organizmie blisko 2 promile alkoholu. W trakcie przesłuchania 19-latek przyznał się do zarzucanego mu czynu. Teraz za przestępstwo usiłowania wymuszenia rozbójniczego grozi mu kara pozbawienia wolności nawet do 5 lat.


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz klikając na ilawa.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij tutaj

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5