Znęcał się nad matką i siostrą

2014-04-24 12:48:01 (ost. akt: 2014-04-24 12:53:23)
ilustracja do treści

ilustracja do treści

Autor zdjęcia: Karol Wrombel

Kara nawet 7,5 roku pozbawienia wolności grozi 22-latkowi, który będąc pod wpływem alkoholu, znęcał się nad swoją matką i siostrą. Mężczyzna podczas awantur wyzywał, poniżał, groził kobietom.
Do oficera dyżurnego iławskiej policji zadzwoniła kobieta. Powiedziała, że jej syn jest pijany i awanturuje się. Na miejscu okazało się, że dobrze znamy im Mateusz R. będąc pod wpływem alkoholu kłócił się ze swoją matką i siostrą. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnej celi.

Z ustaleń policjantów wynika, że Mateusz R. znajdując się pod wpływem alkoholu wszczynał z kobietami awantury podczas, których wyzywał je, ubliżał, nękał, poniżał oraz groził pozbawieniem życia. 22-latkowi został przedstawiony zarzut znęcania się nad matką i siostrą. Mężczyzna przyznał się do winy. Z uwagi na fakt, że 22-latek był już karany za przestępstwo znęcania się grozi mu kara do 7,5 roku pozbawienia wolności.

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz klikając na ilawa.wm.pl w ramkę "ZAŁÓŻ PROFIL", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij tutaj

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5