Znęcał się nad żoną

2014-03-01 19:20:04(ost. akt: 2014-03-01 19:55:56)
Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu

Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu

Autor zdjęcia: http://www.sxc.hu

O policyjnym dozorze zdecydował prokurator wobec mężczyzny podejrzanego o znęcanie się nad żoną. Sprawca wyzywał swoją partnerkę, szarpał ją, ciągnął za włosy. W ramach zastosowanego środka zapobiegawczego 42-latek będzie musiał meldować się w iławskiej komendzie policji oraz powstrzymywać się od nadużywania alkoholu.
Oficer dyżurny został powiadomiony o awanturze domowej w jednym z iławskich mieszkań. Pod wskazanym adresem policjanci ustalili, że 42-latek wszczął awanturę z żoną. Mężczyzna wyzywał swoją partnerkę, szarpał ją. Policjanci zatrzymali mieszkańca Iławy i przewieźli do policyjnej celi. Jak się okazało, nie była to pierwsza awantura Andrzeja N.

Funkcjonariusze ustalili, że mężczyzna ma już na swoim koncie wyrok skazujący za znęcanie się nad rodziną. Wczoraj prokurator zastosował wobec mężczyzny policyjny dozór. Teraz 42–latek będzie musiał odwiedzać Komendę Powiatową Policji w Iławie trzy razy w tygodniu. Będzie musiał również powstrzymywać się od nadużywania alkoholu.

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz klikając na ilawa.wm.pl w ramkę "ZAŁÓŻ PROFIL", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij tutaj

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5