„Wesołe ferie 2014”- zdjęcia prac

2014-02-05 22:55:17 (ost. akt: 2014-02-05 23:02:14)
W galerii na końcu tekstu znajdują się finałowe prace konkursu

W galerii na końcu tekstu znajdują się finałowe prace konkursu

Autor zdjęcia: red

Przez ostatnie dwa tygodnie najmłodsi uczestnicy „Wesołych ferii 2014”brali udział w konkursie na najładniejszą pracę plastyczną, przedstawiającą maskotkę Galerii Jeziorak. To właśnie w tej galerii odbywa się specjalny cykl imprez dla dzieci i rodziców, który patronuje Edytor, wydawca Gazety Iławskiej. W najbliższą sobotę (8.02) zapraszamy m.in. na animacje, konkursy z upominkami, pokaz karate czy koncert Dzieci Ziemi Iławskiej z Gminnego Ośrodka Kultury w Lasecznie. Początek imprezy godz.12.
Wesołe ferie z Galerią Jeziorak (25.01,1.02, 8.02), to cykl sobotnich wydarzeń skierowanych do rodzin w ramach akcji "ferie w mieście". Uczestnicy imprezy mogli liczyć na animacje, konkursy i warsztaty plastyczne. Frekwencja była naprawdę imponująca a dzieci przygotowały mnóstwo prac konkursowych. Organizatorzy już wybrali 20 najciekawszych plac plastycznych, przedstawiających wizerunek maskotki Galerii Jeziorak. Spośród tych prac wybrana zostanie najbardziej interesująca. W najbliższym wydaniu "Gazety Iławskiej" z dn. 7 lutego, znajdą się wszystkie szczegóły dotyczące rozstrzygnięcia konkursu. Będą niespodzianki.

W najbliższą sobotę (8.02) zapraszamy m.in. na animacje, konkursy z upominkami, pokaz karate czy koncert Dzieci Ziemi Iławskiej z Gminnego Ośrodka Kultury w Lasecznie. Początek imprezy godz.12.

Podczas wszystkich imprez z cyklu "Wesołe ferie" wolontariusze Towarzystwa Przyjaciół Dzieci organizują zbiórkę pieniędzy, które trafią na konto stowarzyszenia. Zebrane fundusze zostaną przeznaczone na leczenie dzieci i młodzieży z powiatu iławskiego.red.


2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5