Warsztaty DJ'ingu? Tego jeszcze w Iławie nie było

2013-10-05 17:30:23(ost. akt: 2013-10-04 10:34:30)
One Time Studio, założone przez iławianina Piotra Korpalskiego zaprasza na warsztaty taneczne (hip-hop) oraz warsztaty DJ'ingu, na których będzie można zapoznać się z podstawowymi jak i zaawansowanymi technikami scratchu (w zależności od umiejętności zainteresowanych).
— W Iławie jeszcze nigdy nie było takich zajęć, chcieliśmy wypełnić tę lukę. W naszych okolicach wiele osób interesuje się kulturą hip-hopową, będzie to więc dla nich dobra okazja do kreatywnego spędzenia czasu, jednocześnie uczestnicy mogą rozwijać swoją wiedzę i umiejętności w tym zakresie. Mamy świadomość, że nie każdy ma możliwość zakupienia własnego sprzętu, dlatego przygotowaliśmy trzy oddzielne stanowiska dla uczestników warsztatów — mówi Piotr Korpalski.

Warsztaty scratch dj'ingu poprowadzi m.in. Piotr Mergalski, znany bliżej jako DJ Szudi, który na swoim artystycznym koncie ma występy z takimi postaciami sceny hip-hop, jak DJ Kostek (DonGuralesko), Peja, Bisz, oraz warsztaty w Gdańsku, Poznaniu, Olsztynie, Giżycku. 


Zajęcia taneczne mają na celu integrację i wspólną dobrą zabawę połączoną z muzycznymi klasykami i niepowtarzalnym klimatem.

— Będą u nas także pojawiali się goście, m.in. instruktorzy tańca i DJ-e, którzy mają wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie. Na razie jednak nie chcę zdradzać wszystkich szczegółów, powiem tylko, że niespodzianek nie zabraknie — dodaje Piotr.


Zajęcia rozpoczęły się z początkiem października, więcej szczegółów można uzyskać pod numerem 793 386 194.


zico
m.partyga@gazetaolsztynska.pl

Komentarze (5) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. vanila #1213583 | 5.173.*.* 7 paź 2013 23:36

  http://onetimestudio.pl/zajecia-taneczne / szukajcie a znajdziecie!

  odpowiedz na ten komentarz

 2. yhy #1213166 | 88.199.*.* 7 paź 2013 14:10

  Kim jest niejaki Piotr Korpalski? Szukałem w sieci, ale CISZA! To jest jakiś wałek kręcony za pośrednictwem tego portalu?

  Ocena komentarza: warty uwagi (2) odpowiedz na ten komentarz

 3. izak7 #1213011 | 83.16.*.* 7 paź 2013 10:50

  "Polaku mały" twój komentarz wskazuję na typowe cechy zachowań wspólnych zwanym "społeczeństwem". Krytycyzm, kompleksy i ograniczenia..wciąż są w modzie! sam coś stwórz od siebie, z chęcią o TYM usłyszymy. Pamiętaj liczą się czyny, słowa są PUSTE!

  odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

  1. Polak mały #1212536 | 89.228.*.* 6 paź 2013 14:34

   One Time Studio, hip-hop, DJ`ing, scratch, itp., itd. Do cholery, czy my w swym kraju nie mamy już swego języka ? Domorośli pseudoartyści nie mający żadnego pojęcia o prawdziwej muzyce, na oznaczenie swej „twórczości” używają zwykłego bełkotu , którego znaczenia pewnie zupełnie nie znają. Niech pan Korpalski przyzna otwarcie, że na swych "warsztatach" będzie propagował tworzenie jedynie hałasu nie mającego nic wspólnego z wartościami muzycznymi podpartego bełkotliwymi tekstami. Używanie zaś w każdej sytuacji szpanerskiego pustosłowia pochodzącego z angielszczyzny świadczy jedynie o zwykłym braku kultury, małym zasobie słownictwa polskiego i tępocie językowej . Ciekawe czy pan Korpalski choć rozumie znaczenie tych "uczonych" słów, których tak chętnie używa ? Jeśli tak, to dlaczego wstydzi się nazywać je po polsku ? No, ale wtedy nie byłby przecież "cool" . Gdy się bełkocze z użyciem obcych słów wywodzących się z języka różnych grup chuligańskich szwendających się po przedmieściach miast w krajach angielskojęzycznych to jest przecież "spoko". Słówko to, obok słynnej kur.y, jest dziś językowym wytrychem „inteligentnych inaczej” młodzieńców wystających godzinami na klatkach schodowych i zwanych w bełkocie blokersami. I to właśnie chyba do nich przemawia swym językiem „artysta” Piotr Korpalski. P.S Współczuję jedynie mieszkańcom domów leżących w pobliżu lokalu gdzie pan Korpalski będzie pracował w swym „warsztacie” przy produkcji ryku i hałasu, z których będą mogli korzystać dowoli jak i wbrew swej woli.

   Ocena komentarza: warty uwagi (1) odpowiedz na ten komentarz

  2. Czarus z IKS #1212191 | 89.228.*.* 5 paź 2013 21:09

   Znów kolejny idiotyżm wymyśla si e dla zbuntowanej młodzieży, a za piłke nozną nikt się nie weźmie,zas a tu sie trwoni czas na jakąś durnotę

   Ocena komentarza: warty uwagi (3) odpowiedz na ten komentarz

  2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5