Igrzyska Osób Niepełnosprawnych — zobacz zdjęcia i wyniki

2013-06-21 12:34:25(ost. akt: 2013-06-21 12:48:44)

Autor zdjęcia: Starostwo Powiatowe

Aż 316 sportowców z całego powiatu iławskiego wzięło udział w XV Igrzyskach Osób Niepełnosprawnych. Konkurencje rozgrywane były na stadionie i pływalni w Iławie. Pływanie po raz pierwszy zostało włączone do dyscyplin powiatowych zawodów. 

Wyniki konkurencji sportowych:


Bieg

60 m

Chłopcy

1. Dawid Ziółkowski ZPSW Iława

2. Paweł Turkowski DPS Lubawa

3. Krystian Krumrej ZPSW Iława


Dziewczęta

1. Martyna Józefowicz ZPSW Iława

2. Agnieszka Czubińska ZPSW Iława

3. Oliwia Łukaszewska ZPSW Iława


Kobiety

1. Małgorzata Siemiątkowska PŚDS Iława

2. Wioletta Olek ZPSW Iława

3. Monika Kalinowska ŚT Zalewo


Mężczyźni

1. Mateusz Jarzyna ZPSW Iława

2. Jacek Baranowski WTZ Iława

3. Piotr Kwaśniewski WTZ Iława



200 m

Mężczyźni

1. Łukasz Raduszewski ZPSW Iława

2. Dariusz Dąbrowski ŚDS Susz

3. Karol Szysler WTZ Susz



4x100 m

1. ZPSW Iława

2. WTZ Susz

3. PŚDS Iława
 


Ringo

Mężczyźni

1. Mirosław Kasprzak WTZ Iława

2. Krzysztof Zybert DDPS Iława

3. Rafał Surdykowski WTZ Lubawa


Kobiety

1. Małgorzata Janicka WTZ Lubawa

2. Bożena Grzegolec WTZ Susz

3. Małgorzata Bulska ŚT zalewo


Dziewczęta

1. Anna Frąszczak ZPSW Iława

2. Izabela Dzięgło ZPSW Iława

3. Edyta Wilamowska ZPSW Iława


Chłopcy

1. Krzysztof Pogorzelski ZPSW Iława

2. Błażej Bukowski ZPSW Iława

3. Maciej Wasiewski ZPSW Iława


Wózki inwalidzkie

1. Teresa Sieklicka DPS Lubawa

2. Anna Engler WTZ Susz

3. Mariusz Czubiński ZPSW Iława/ Bartosz Dwojacki ZPSW Iława



Rowerowy tor przeszkód

1. WTZ Susz

2. PŚDS Iława

3. ŚDS Lubawa
 
 



Piłka lekarska

Kobiety

1. Bożena Szledzińska PŚDS Iława

2. Jadwiga Stachlewska WTZ Susz

3. Beata Michałowska ŚT Zalewo


Mężczyźni

1. Tomasz Modrakowski WTZ Susz

2. Jarosław Żuralski ŚDS Lubawa

3. Mirosław Gapys DDPS Iława


Piłeczka palantowa

Dziewczęta

1. Karolina Rzymska Kurzętnik

2. Wioletta Olek ZPSW Iława

3. Anna Oniszczuk ZPSW Iława


Chłopcy

1. Rafał Rokita ZPSW Iława

2. Kamil Frąszczak ZPSW Iława

3. Kamil Terebiński ZPSW Iława


Piłka nożna

1. ZPSW Iława

2. WTZ Iława


Styl dowolny 25 m z przyborem

Chłopcy

1. Marcin Guść ZPSW Iława

2. Karol Milewski ZPSW Iława

3. Andrzej Dzik ZPSW Iława


Dziewczęta

1. Jolanta Podogrodzka WTZ Susz

2. Natalia Grandos ZPSW Iława

3. Anna Frąszczak ZPSW Iława



Mężczyźni

1. Edward Całka ŚT Zalewo

2. Rafał Gizler WTZ Susz

3. Mariusz Malinowski


Styl dowolny 25 m

Chłopcy

1. Mateusz Jarzyna ZPSW Iława

2. Sebastian Jarzyna ZPSW Iława

3. Jakub Ługiewicz ZPSW Iława


Dziewczęta

1. Edyta Wilamowska ZPSW Iława

2. Izabela Dzięgło ZPSW Iława

3. Paulina Modrzejewska ZPSW Iława


Mężczyźni

1. Edward Całka ŚT Zalewo

2. Zdzisław Chmiel DDPS Iława

3. Jarosław Żuralski ŚDS Lubawa


Kobiety

1. Barbara Podwojewska Amazonki

2. Ewa Jarecka Uniwersytet III Wieku

3. Renata Szulowska Uniwersytet III Wieku


Skok w dal z miejsca
Kobiety

1. Małgorzata Siemiątkowska PŚDS Iława

2. Agnieszka Szulc WTZ Iława

3. Bożena Średzińska PŚDS Iława


Mężczyźni

1. Sylwester Dybowski WTZ Lubawa

2. Marcin Poterała ŚDS Susz

3. Tomasz Modrakowski WTZ Susz



Skok w dal z rozbiegu

Chłopcy

1. Łukasz Raduszewski ZPSW Iława

2. Artur Makowski ZPSW Iława

3. Krystian Krumrej ZPSW Iława


Dziewczęta

1. Martyna Józefowicz ZPSW Iława

2. Agnieszka Czubińska ZPSW Iława

3. Anna Mówińska ZPSW Iława


Kobiety

1. Urszula Ismer ŚDS Lubawa

2. Barbara Maciejewska ŚDS Lubawa

3. Maria Butowska ŚDS Lubawa


Mężczyźni

1. Karol Szysler WTZ Susz

2. Rafał Kraska WTZ Susz

3. Cezary Gromek ŚDS Lubawa


Tor przeszkód

Chłopcy

1. Maciej Wasiewski ZPSW Iława

2. Radosław Gula ZPSW Iława

3. Paweł Zieliński ZPSW Iława


Dziewczęta

1. Martyna Józefowicz


Kobiety

1. Krystyna Rogalska DPS Susz

2. Katarzyna Bajor DPS Susz

3. Halina Szymkowicz DPS Susz


Mężczyźni

1. Piotr Szabelski DPS Susz

2. Krzysztof Pobębski DPS Susz

3. Marcin Chomicz DPS Susz


Kręgle

1. ŚDS Susz

2. PŚDS Iława

3. ZPSW Iława


Boccia

1. ŚDS Susz

2. DPS Lubawa

3. WTZ Susz


red.
ilawa@gazetaolsztynska.pl

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5