Sprawdź wyniki po piłkarskim weekendzie

2013-06-18 10:58:49(ost. akt: 2013-06-18 11:31:25)
Jedną z bramek dla Jezioraka w wyjazdowym meczu z Ossą zdobył Krystian Klein (w czerwonym stroju, tu podczas meczu z Unią)

Jedną z bramek dla Jezioraka w wyjazdowym meczu z Ossą zdobył Krystian Klein (w czerwonym stroju, tu podczas meczu z Unią)

Autor zdjęcia: Mateusz Partyga

W trzech ligach piłkarskich, które kibiców i zawodników z naszej okolicy najbardziej interesują, czyli w IV lidze, okręgówce i A klasie, pozostały jeszcze dwie kolejki do końca sezonu 2012/13. Zobacz wyniki ostatnich spotkań zespołów z Wikielca, Iławy, Susza, Ząbrowa, Rudzienic, Kisielic i Frednowych, do których doszło w ostatni weekend (15-16 czerwca).
IV LIGA

GKS Wikielec
— Polonia Iłowo 3:0



POZOSTAŁE WYNIKI 29 KOLEJKI

Mamry Giżycko — Vęgoria Węgorzewo 2:1

Stomil II Olsztyn — Zatoka Braniewo 3:4

Pisa Barczewo — Omulew Wielbark 1:1

Start Nidzica — DKS Dobre Miasto 0:1

Błękitni Pasym — Orzeł Janowiec Kościelny 1:1

Barkas Tolkmicko — Znicz Biała Piska 2:0

Rominta Gołdap — Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 0:2



PO 28 KOLEJKACH

1.
Barkas7583:11

2.
Znicz6580:26

3.
Rominta5853:26

4.
Wikielec5555:28

5.
Pisa5156:33

6.
Stomil II4157:50

7.
Omulew3433:41

8.
Vęgoria3447:57

9.
Mamry3343:61

10.
Drwęca3345:45

11.
DKS3227:46

12.
Zatoka2732:60

13.
Start2531:55

14.
Orzeł2335:65

15.
Polonia2124:67

16.
Błękitni1931:61


IV-ligowcy mają jeszcze do rozegrania dwie kolejki: zaległą 17 (dojdzie do niej w najbliższy weekend) oraz ostatnią, 30 (zostanie rozegrana 29. czerwca).


KLASA OKRĘGOWA


Ossa Biskupiec Pomorski — Jeziorak Iława 1:2

Grunwald Gierzwałd — Unia Susz 0:5



POZOSTAŁE WYNIKI 29 KOLEJKI

Tęcza Miłomłyn — Polonia Pasłęk 1:2

Concordia II Elbląg — Dąb Kadyny 3:2

Syrena Młynary — Ewingi Zalewo 1:5

Kormoran Zwierzewo — Błękitni Orneta 1:1

Zamek Kurzętnik — Warmiak Łukta 0:5

Olimpia Olsztynek — GKS Stawiguda 9:1



PO 28 KOLEJKACH

1.
Olimpia75111:28

2.
Warmiak5768:28

3.
Polonia5370:43

4.
Jeziorak4955:27

5.
Ewingi4635:25

6.
Kormoran4458:46

7.
Błękitni4158:54

8.
Unia3861:52

9.
Syrena3547:83

10.
Grunwald3536:58

11.
Ossa3336:49

12.
Stawiguda3144:58

13.
Tęcza3134:57

14.
Concordia II3047:72

15.
Zamek2541:77

16.
Dąb1729:73


Drużyny z okręgówki mają jeszcze do rozegrania dwie kolejki: zaległą 17 (dojdzie do niej w najbliższy weekend) oraz ostatnią, 30 (zostanie rozegrana 30. czerwca).

A KLASA

WYNIKI 25 KOLEJKI


Olimpia Kisielice — Radomniak Radomno 1:4

Wel Lidzbark Welski — Czarni Rudzienice 0:1

Frednowy/ Karaś — Tessa Tuszewo 5:2

Kormoran Ruszkowo — Osa Ząbrowo 0:2 

GSZS Rybno — Gmina Kozłowo 1:1

Iskra Smykówko — Iskra Narzym 1:0


Pauza KS Tyrowo


PO 24 KOLEJKACH


1.
Radomniak5168:20

2.
Kozłowo4344:24

3.
Czarni4342:24

4.
Iskra N.4059:41

5.
Osa3641:27

6.
Tyrowo3250:44

7.
Olimpia2940:39

8.
Frednowy2743:62

9.
Wel2634:41

10.
Rybno2548:55

11.
Tessa2024:53

12.
Iskra S.1833:60

13.
Kormoran1420:56


Piłkarze grupy 4 A klasy mają jeszcze do rozegrania dwie kolejki: zaległą 14 (najbliższa niedziela) i ostatnią, 26 (30. czerwca).

zico
m.partyga@gazetaolsztynska.pl


2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5