Piotr Żuchowski odpowiada Harmacińskiemu

2013-03-07 14:59:50(ost. akt: 2013-03-07 15:27:18)
W najbliższym wydaniu "Gazety Iławskie" sporo polityki, ale mamy nadzieję interesującej. Tylko u nas przeczytacie Państwo wywiad z wiceministrem Piotrem Żuchowskim, który odpowiada na oświadczenie wójta Krzysztofa Harmacińskiego. Jest to odpowiedź na ubiegłotygodniową publikację. 

W numerze także:... o Jezioraku
, a konkretnie o pozwoleniu na grę w okręgówce... o dwóch młodych studentkach z Iławy, które działają w patrolu ds. zwierząt gospodarczych. Niedawno uczestniczyły w targu koni w Skaryszewie. Długo tę wizytę odchorowywały

.

.. o tym dlaczego kobiety nie są jakieś inne, tylko po prostu lepsze - refleksje Andrzeja Buka... o tym jak świętować będą żeglarze i miłośnicy szanty w Yellow z okazji Dnia Św. Patryka... wywiad z Mariuszem Biskupskim, żywą legendą suskiego triathlonu i ambasadorem zawodów.


Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. znudzony #1014930 | 79.185.*.* 7 mar 2013 21:01

    A kogo obchodzi dlaczego oni się rozstali. Bezrobocie rośnie,służba zdrowia leży, pogotowie ratunkowe leży, a my zajmujemy się pierdołami. W nastęnym numerze Pani Krysia roztała się z Jolą - kulisy rozstania.

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) odpowiedz na ten komentarz

  2. Uważny obserwator #1014920 | 95.41.*.* 7 mar 2013 20:50

    Niecierpliwie czekam na odpowiedź Piotra Żuchowskiego. To bardzo sprawiedliwy i przyzwoity zabieg Gazety Iławskiej. Tylko w ten sposób można budować swoją wiarygodność - poprzez danie możliwości szerokiej wypowiedzi wszystkim uczestnikom publicznie prowadzonego sporu. Jeśli pan wójt wie już o tym, że w jutrzejszej GI ukaże się riposta ministra, dzisiejszą noc ma nieprzespaną. Po tylu latach skutecznego wygłuszania publicznej krytyki na swój temat, będzie musiał pan Harmaciński ( nasz najwybitniejszy, spośród działaczy samorządowych, jakich Ziemia Iławska nosiła) zmierzyć się z potężną górą kłamstw, jaką sam przez kilka kadencji usypał.

    odpowiedz na ten komentarz

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5