Pięcioro kandydatów do tytułu Najpopularniejszego Sportowca Górowa Iławeckiego w 2019 r.

2020-01-27 10:30:15(ost. akt: 2020-01-27 11:01:27)

Autor zdjęcia: Grzegorz Kwakszys

Już po raz szósty grupa entuzjastów z Górowa Iławeckiego organizuje w tym mieście bal sportowca. Tym razem pod nazwą Charytatywny Bal Przyjaciół Górowskiego Sportu.
W sobotę 22 lutego 2020 r. o g. 19 w restauracji Róża Wiatrów rozpocznie się Gala Sportu, która podsumuje miniony rok i podczas której wyróżnione zostaną najaktywniejsze osoby górowskiego sportu.

Wtedy też poznamy zwycięzcę sms-owego plebiscytu "Gońca Bartoszyckiego" na „Najpopularniejszego Sportowca Górowa 2019 r.”. Kandydatów do tego tytułu jest pięcioro:

• Iza Gnaś (szachy, SP w Górowie Iławeckim) gb.nsg.1
• Edyta Husak (siatkówka, Team Cresovia) gb.nsg.2
• Michał Jabłoński (piłka nożna, AP Cresovia) gb.nsg.3
• Jakub Waciak (tenis stołowy, Bałga) gb.nsg.4
• Mateusz Wierzbowski (piłka nożna, Cresovia) gb.nsg.5.

Głosowanie polega na wysłaniu sms-a na numer 7248 (koszt 2,46 zł z VAT). W treści wiadomości należy wpisać kod przypisany poszczególnemu kandydatowi. Głosowanie kończy się w środę 19.02.2020 r. o g. 23.59. Tytuł najpopularniejszego sportowca Górowa Iławeckiego w 2019 r. otrzyma zawodnik z największą liczbą punktów. Regulamin plebiscytu znajdziecie tutaj.

Tuż po gali rozpocznie się bal, którego celem szczególnym będzie pomoc nastoletniej Mai Kierul, walczącej z nowotworem złośliwym nerwów obwodowych autonomicznego układu nerwowego kończyny górnej.

Za udział w balu zapłacić będzie trzeba 90 zł od osoby. Muzyczną część imprezy poprowadzi DJ Lokker z olsztyńskiej grupy Wodzireje z Klasą.

Jak co roku organizatorzy przygotowali dla gości balu mnóstwo atrakcji i niespodzianek, wspaniałe, nie tylko sportowe, gadżety, które wylicytować będzie można podczas aukcji, smaczne jedzenie oraz tradycyjnie wspaniałą zabawę do białego rana.


kwk


Czytaj e-wydanie
Gazeta Olsztyńska zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze. Roczna prenumerata e-wydania Gazety Olsztyńskiej razem z Gońcem Bartoszyckim kosztuje tylko 199 zł.

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.pl


Źródło: Gazeta Olsztyńska

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5