Trzy medale młodych lekkoatletów

2016-05-31 06:59:12(ost. akt: 2016-05-31 07:01:26)

Autor zdjęcia: BT

Z trzema medalami indywidualnych mistrzostw województwa w lekkiej atletyce szkół podstawowych i gimnazjalnych powrócili uczniowie z Górowa Iławeckiego w poniedziałek 30 maja. Zawody odbyły się w Pasłęku.
Złoty medal w rzucie piłeczką palantową zdobyła Weronika Worach ze szkoły podstawowej nr 2, natomiast srebrne medale wywalczyl: Angelika Wąsewicz w pchnięciu kulą (9,79 m) i Maciej Borodzicz w skoku w dal (5,58 m) z gimnazjum nr 1.

Pozostali zawodnicy z Górowa Iławeckiego zdobyli: Sylwia Gąsiorowska - 7 miejsce w skoku w dal, Maciej Borodzicz - 10 miejsce w biegu na 100 m, Nikola Szok - 6 miejsce w rzucie piłeczką palantową.