Studniówka w Zespole Szkół z UJN. ZDJĘCIA!

2015-01-26 13:20:45 (ost. akt: 2015-01-27 11:46:50)

Autor zdjęcia: BT

Styczeń od pokoleń jest miesiącem, w którym młodzi ludzie uczący się w szkołach średnich gdzie edukacja kończy się egzaminem dojrzałości, organizują bale studniówkowe.
Stroje wieczorowe, miła atmosfera, zespół muzyczny i obecność przyjaciół powodują, że o tym balu jego uczestnicy pamiętają długo i chętnie wracają do niego wspomnieniami.

W Zespole Szkół z Ukraińskim Językiem Nauczania w Górowie Iławeckim młodzi ludzie studniówkę zorganizowali 24 stycznia, zapraszając na nią także dostojnych gości, między którymi była Grażyna Przasnyska, warmińsko-mazurski kurator oświaty oraz poseł na Sejm RP Miron Sycz.

Składając młodzieży życzenia dobrych rezultatów na maturze oraz udanego wyboru przyszłych kierunków studiów pani kurator podkreśliła niezwykłą atmosferę balu zorganizowanego na szkolnej sali własnoręcznie udekorowanej przez uczniów. W tym roku dekoracja nawiązywała do kozackiej Siczy na Dnieprze (była nawet prawdziwa łódź).

Po tradycyjnym korowodzie odtańczonym przez maturzystów oraz podzieleniu się korowajem (chlebem weselnym) obecni na sali ruszyli do tańca. Zabawa, oczywiście, trwała do samego rana.

Bohdan TchórzPochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie.


To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na gorowoilaweckie.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym roku strony. Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:
">kliknij tutaj

Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: StronaBohdana

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. swij #2087866 | 81.190.*.* 13 paź 2016 11:35

  czarnulka na 12 zdjęciu( tzn rząd 2 1 zdjęcie od lewej) prześliczna:)

  odpowiedz na ten komentarz

 2. z #1648882 | 178.43.*.* 28 sty 2015 16:33

  co roku ci sami "goście" Pani kurator i Pan poseł nie ma się czym chwalić i zachwycać ,te same tańce te same stroje ,tylko twarze uczniów inne

  Ocena komentarza: warty uwagi (3) odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (2)

  2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5