Powiatowy Turniej o Puchar Tymbarku

2014-11-14 19:11:29(ost. akt: 2014-11-14 19:13:48)

Autor zdjęcia: BT

Zdecydowanym zwycięstwem drużyn piłki nożnej ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Górowie Iławeckim zakończył się Powiatowy Turniej „Z podwórka na stadion” o Puchar Tymbarku w kategorii U – 12 chłopców i dziewcząt.
Celem rozgrywek jest promowanie piłki nożnej wśród dzieci, zasad fair play, wychowanie przez sport, kształtowanie zdrowego stylu życia i aktywizacja lokalnych środowisk sportowych.

Mecze zostały rozegrane 14 listopada na przyszkolnym „Orliku” SP 2 w Górowie Iław. Wzięły w nim udział trzy reprezentacje ze szkół w Wojciechach, Bisztynku i Górowie Iławeckim. Grały zespoły chłopięce i dziewczęce.

Pomimo listopadowego chłodu wszyscy zawodnicy wykazywali dużą wolę walki i grali z wielkim zaangażowaniem godnym zawodowych graczy. Dali tym samym świadectwo sportowego poświęcenia w grze o zwycięstwo swojej drużyny i szkoły.

Zwycięskie drużyny wezmą udział w Finale Wojewódzkim, który odbędzie się wiosną przyszłego roku.
Każda z drużyn biorących udział w górowskim turnieju otrzymała od organizatorów puchar oraz dyplom.

Wyróżniono indywidualnie bramkarza Szymona Pacewicza (Górowo Iław.) i Aleksandrę Gach (Bisztynek) jako zawodniczkę fair play.

Koordynatorem powiatowym Turnieju z ramienia PZPN już od pięciu lat jest p. Rafał Gajdamowicz, nauczyciel wychowania fizycznego w SP 2 Górowo Iław.


Nowy "Goniec" już w kioskach!

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na bartoszyce.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym roku strony. Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij tutaj
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: StronaBohdana

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5