Możesz pomóc chorej na nowotwór Marcelinie

2014-11-07 13:12:56(ost. akt: 2014-11-07 13:23:15)

Autor zdjęcia: Organizatorzy

Ludzie dobrej woli, instytucje i stowarzyszenia z okolic Górowa Iławeckiego, po raz kolejny organizują akcję charytatywną "Pomóż Marcelinie". 22 listopada odbędzie się w Górowie iławeckim koncert i aukcja na rzecz Marceliny. Dziewczyna choruje na nowotwór.
Marcelina Czerniewska już bardzo długo walczy z chorobą nowotworową. Generuje to koszty, których jej rodzina nie jest w stanie sama udźwignąć. Stąd pomysł wielu osób dobrej woli, aby ją wspomóc Marcelinę w walce z chorobą.

22 listopada 2014 r. o godz. 17 w ośrodku kultury w Górowie Iławeckim odbędzie się koncert charytatywny i aukcja wyjątkowych przedmiotów.

- Na aukcję pozyskaliśmy m.in. płyty zespołu ENEJ podpisane przez chłopaków, koszulkę siatkarskiej drużyny Trefla Sopot podpsaną przez zawodników i trenerów (m.in. Mateusza Mikę obecenego Mistrza Świata, Andreę Anastaziego - byłego selekcjonera reprezenatacji Polski i.in.) - mówił nam Marcin Kaszubat z Górowa Iławeckiego.

Będzie to już drugi taki koncert. Poprzednio organizowało go gimnazjum, do którego chodziła Marcelina.

Marcelina chodzi obecnie (a właściwie "zapisana jest") do Liceum Ogólnokształcącego, które również postanowiło (wraz z kandyckimi i górowskimi stowarzyszeniami, górowskimi instytucjami i "ludźmi dobrej woli") zorganizować pomoc materialną rodzinie Marceliny.

Zapraszamy!

and

Nowy "Goniec" już w kioskach!

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na gorowoilaweckie.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym roku strony. Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij tutaj
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Źródło: Gazeta Olsztyńska

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5