1 listopada – Dzień Wszystkich Świętych

2014-11-01 09:08:42(ost. akt: 2014-11-01 09:16:23)

Autor zdjęcia: BT

Ks. Jan Twardowski: Nie bądź pewny, że czas masz, bo pewność niepewna, zabiera nam wrażliwość tak jak każde szczęście, przychodzi jednocześnie jak patos i humor, jak dwie namiętności wciąż słabsze od jednej, tak szybko stąd odchodzą jak drozd milkną w lipcu, jak dźwięk trochę niezgrabny lub jak suchy ukłon, żeby widzieć naprawdę zamykają oczy, chociaż większym ryzykiem rodzić się nie umierać, kochamy wciąż za mało i stale za późno…
W tym szczególnym dniu, odwiedzając mogiły najbliższych i przyjaciół, zapalając świeczkę i odmawiając krótką modlitwę, nie zapomnijmy także o grobach, tych, których już nie ma komu odwiedzić.

Oni także kiedyś tutaj byli, przeżywali radości i smutki, mieli dni chwały i cierpienia, cieszyli się swoimi dziećmi. Pamiętajmy także o tych, którzy oddali swoje nieraz bardzo młode życie za lepszą przyszłość. Ich mogiły rozsiane są dzisiaj po całym świecie, wszędzie, dokąd skierował ich los.

Bohdan Tchórz

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na gorowoilaweckie.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym roku strony. Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij tutaj
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Najnowsze wydanie "Gońca Bartoszyckiego" już w kioskach!


Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: StronaBohdana

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Do ... #1529354 | 81.15.*.* 1 lis 2014 12:39

    Prowadzi mnie nadzieja-to ona pomaga mi przetrwać dzień,a zwłaszcza noc...

    Ocena komentarza: warty uwagi (6) odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

    2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5