Warzywne ZOO w szkole

2014-10-31 14:18:47(ost. akt: 2014-10-31 14:21:15)

Autor zdjęcia: BT

Jesień, to ta pora roku, kiedy zbieramy płody z ogrodów i ogródków. Są to najróżniejsze warzywa, którymi uzupełnieniami nasze codzienne posiłki. Ale, o czym łatwo się przekonać na podstawie zamieszczonych poniżej zdjęć, warzywa są także doskonałym materiałem do tworzenia wspaniałych dzieł artystycznych.
We wtorek 28 października w górowskiej SP 2 odbył się finał konkursu na dyniowego zwierzaka. Ogłoszona wcześniej akcja przeszła najśmielsze oczekiwania organizatorów. Okazało się bowiem, że dzieci wspólnie z rodzicami i dziadkami wykorzystali nie tylko same dynie. Doskonałym materiałem były także inne znane nam z ogrodu i stołu warzywa.

Komisja oceniająca prace doprawdy miała twardy orzech do zgryzienia.

Tego samego dnia dzieci z klasy „0” pod opieką wychowawczyni p. Ireny Jarmoluk i razem ze swoimi rodzicami przygotowały barwne przedstawienie o tym, jak leśne zwierzęta przygotowują się do zimy. A może być ona łagodna bądź, przeciwnie, bardzo sroga.


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na gorowoilaweckie.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym roku strony. Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij tutaj
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Najnowsze wydanie "Gońca Bartoszyckiego" już w kioskach!Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: StronaBohdana

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5