Zawody w strzelaniu

2014-10-26 09:49:26(ost. akt: 2014-10-26 09:52:48)

Autor zdjęcia: BT

W sobotę 25.10.2014 r. górowska sekcja strzelecka "KAPISZON" zorganizowała zawody strzeleckie z broni pneumatycznej w kategorii kobiet i mężczyzn.
Zawody zostały zorganizowane przy pomocy Stowarzyszenia Na Rzecz Rozwoju Gospodarczego Miasta i Gminy Górowo Iławeckie, które ufundowało nagrody dla trzech najlepszych strzelców w każdej kategorii.

Nad sprawnym przeprowadzeniem zawodów czuwali Marek Maślanik i Jerzy Tatol. Na miejsce zawodów organizatorzy wybrali wiatę ekologiczną przy Zespole Szkół z Ukraińskim Językiem Nauczania.

Przeprowadzono dwie serie strzelań po 5 strzałów. Najlepszą zawodniczką zawodów okazała się Monika Szarłowska, która uzyskała 93 punkty. Na drugim miejscu znalazła się Aleksandra Bachanowicz z 87 punktami, zaś na trzecim miejscu Magdalena Miniszewska z 71 punktami.

Wśród mężczyzn trzecie miejsce zajął Damian Mauch z 81 punktami. Drugi w zawodach był Marcin Kawiecki, który uzyskał 83 punkty, natomiast pierwsze miejsce zajął Piotr Szarłowski, który uzyskał 91 punktów.

Zawody zostały przeprowadzone w stosunkowo trudnych warunkach atmosferycznych, gdyż temperatura powietrza nie przekraczała 5 stopni. Jednak atmosfera zawodów i rozpalone na wszelki wypadek ognisko spowodowały, że uczestnicy nie narzekali na otaczające ich zimno.


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na gorowoilaweckie.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym roku strony. Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij tutaj
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: StronaBohdana

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5