Jesienne śpiewanie, czyli kolejne muzyczne spotkanie w Barce

2014-09-29 20:47:20(ost. akt: 2014-09-29 20:50:12)

Autor zdjęcia: Centrum BARKA

Jesienne śpiewanie już na stałe weszło do kalendarza Barki. Tym razem w ośrodku wystąpili: Zbigi z Alcatraz, Szymon Sobczak, zespół Promień oraz uczestnicy Barki – pani Anna i Janek.
Tydzień w górowskiej Barce rozpoczął się śpiewająco. W poniedziałek (29 września) Centrum Barka zorganizowało swoim podopiecznym muzyczne spotkanie na powitanie jesieni.

Zaproszonych i uczestników powitał i zaprosił do wspólnej zabawy prezes stowarzyszenia Jesteśmy Razem Piotr Baczewski:

- Tego typu spotkania muzyczne są już tradycją w Barce. Mam nadzieję, że będziemy się spotykać jeszcze częściej i będzie dla nas śpiewać jeszcze więcej artystów - mówił Baczewski.

Do ośrodka przybył zespół Promień ze swoimi starszymi i nowszymi piosenkami. Swoim graniem i śpiewaniem Zbigniew Januszko porwał uczestników oraz gości do tańca, a Szymon Sobczak finalista Piosenkobrania 2014, który w Barce zaśpiewał po raz pierwszy, ale z pewnością nie ostatni, zaprezentował dwie piosenki.

Okazję wystąpić przed licznie zgromadzoną publicznością miała podopieczna pani Anna Antonowicz oraz Jan Symołon, który 30 września będzie reprezentował Barkę na przeglądzie muzycznym w Pieniężnie.

Spotkanie zakończyło się obiadem i poczęstunkiem dla wszystkich biorących udział w zabawie.


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na gorowoilaweckie.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym roku strony. Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij tutaj
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: CentrumBARKA

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5