"Pukając do nieba bram"

2013-12-15 22:14:48(ost. akt: 2013-12-16 00:10:12)

Autor zdjęcia: Bohdan Tchórz

W ramach realizacji Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Narkomanii 13 grudnia, w pełni wypełnionej sali Ośrodka Kultury w Górowie Iławeckim odbył się koncert „Pukając do Nieba Bram” w wykonaniu Wojtka Kubiaka.
Muzyk, lider zespołu Chocolade Spoon, znany z utworów Jestem wolny, Dziki sen, czy też muzyki do seriali Magda M. oraz Dziki, problem uzależnień przedstawił w sposób ciekawy i nietypowy. Artysta śpiewał piosenki artystów, którzy odeszli od nas przez uzależnienia od różnych środków - bardzo często byli to młodzi ludzie, którzy nadal są idolami pokolenia, śpiewał również i swoje utwory.

Koncert był przestrogą - nawet sława i pieniądze nie czynią nieśmiertelnym, a czasem nawet uśmiercają. Artysta nie tylko śpiewał i grał na gitarze ale również mówił o doświadczeniach i przeżyciach swoich oraz innych osób z środowisk artystycznych, którzy często kończyli karierę z powodu uzależnienia od alkoholu, narkotyków, dopalaczy czy też innych środków uzależniających.

W spotkaniu wzięli udział uczniowie z Zespołu Szkół w Górowie Iławeckim oraz Gimnazjum nr 1 w Górowie Iławeckim. Koncert spotkał się z żywą reakcją uczestników koncertu.

Roman Petrecki

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.


Swoją stronę założysz klikając na bartoszyce.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją :
">kliknij tutaj
Źródło: Artykuł internauty

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5