IX Zimowe Mistrzostwa Gołdapi w Pływaniu
2015-03-02 10:03:41(ost. akt: 2015-03-02 10:09:12)
W niedzielę, 22 lutego, w Gołdapi odbyły się 9 Zimowe Mistrzostwa w Pływaniu. Zawodnicy mieli do przepłynięcia od 25 do 50 m w zależności od kategorii wiekowej.
W kategorii open rywalizowali na dystansie 50 m stylem motylkowym, na dystansie 100 m — stylem dowolnym oraz na dystansie 100 m — stylem zmiennym. Miejska pływalnia dosłownie pękała w szwach od zebranych kibiców, jak i zawodników. Do udziału w zimowych mistrzostwach zapisało się blisko 200 osób. (mm)
Fot. Mariusz Dubin
Kategoria I (rocz. 2008 i mł.)
25 m stylem dowolnym dziewcząt
1. Roksana Puchalska, czas: 0.31,34
2. Agata Roczeń, czas: 0.31,64
3. Alicja Jewdokimow, czas: 0.40,00
25 m stylem dowolnym chłopców
1. Julek Kierejsza, czas: 0.33,69
2. Oliwier Pietrołaj, czas: 0.34,84
3. Dominik Osiński, czas: 0.35,80
1. Julek Kierejsza, czas: 0.33,69
2. Oliwier Pietrołaj, czas: 0.34,84
3. Dominik Osiński, czas: 0.35,80
Kategoria II (rocz. 2007)
25 m stylem dowolnym dziewcząt
1. Julia Milanowska, czas: 0.25,44
2. Kasia Witkowska, czas: 0.29,76
3. Kinga Sikorska, czas: 0.30,99
1. Julia Milanowska, czas: 0.25,44
2. Kasia Witkowska, czas: 0.29,76
3. Kinga Sikorska, czas: 0.30,99
25 m stylem grzbietowym chłopców
1. Iwo Januszkiewicz, czas: 0.23,17
2. Bartosz Krawczykowicz, czas: 0.23,79
3. Kacper Janik, czas: 0.24,45
1. Iwo Januszkiewicz, czas: 0.23,17
2. Bartosz Krawczykowicz, czas: 0.23,79
3. Kacper Janik, czas: 0.24,45
25 m stylem grzbietowym dziewcząt
1. Magdalena Żamojtuk, czas: 0.25,38
2. Noemi Rant, czas: 0.26,06
3. Anna Waraksa, czas: 0.26,11
1. Magdalena Żamojtuk, czas: 0.25,38
2. Noemi Rant, czas: 0.26,06
3. Anna Waraksa, czas: 0.26,11
25 m stylem dowolnym chłopców
1. Jeremi Wojtas, czas: 0.24,79
2. Ernest Skierś, czas: 0.25,77
3. Piotr Dadura, czas: 0.29,10
Kat. osób niepełnosprawnych
1. Jeremi Wojtas, czas: 0.24,79
2. Ernest Skierś, czas: 0.25,77
3. Piotr Dadura, czas: 0.29,10
Kat. osób niepełnosprawnych
25 m stylem dowolnym chłopców
1. Iwo Naszkiewicz, czas: 0.35,94
2. Jakub Szułczyński, czas: 0.32,11
3. Kacper Janik, czas: 0.34,76
1. Iwo Naszkiewicz, czas: 0.35,94
2. Jakub Szułczyński, czas: 0.32,11
3. Kacper Janik, czas: 0.34,76
25 m stylem dowolnym dziewcząt
1. Zosia Naszkiewicz, czas: 0.35,94
2. Aleksandra Ratajczak, czas: 0.36,00
3. Amelia Święcka, czas: 0.37,61
1. Zosia Naszkiewicz, czas: 0.35,94
2. Aleksandra Ratajczak, czas: 0.36,00
3. Amelia Święcka, czas: 0.37,61
1. Maciej Małkus, czas: 0.24,10
2. Szymon Kuklewicz, czas: 0.26,64
2. Szymon Kuklewicz, czas: 0.26,64
1. Dominika Ludtke, czas: 0.26,50
2. Aleksandra Ludtke, czas: 0.30,89
3. Paulina Ciszewska, czas: 0.34,15
4. Magdalena Klimko, czas: 1.00,33
Kategoria IV (rocz. 2002-2004)
50 m stylem dowolnym dziewcząt
1. Natalia Zapolnik, czas: 0.34,09
2. Alicja Wysocka, czas: 0.40,76
3. Kinga Mentel, czas: 0.42,56
2. Aleksandra Ludtke, czas: 0.30,89
3. Paulina Ciszewska, czas: 0.34,15
4. Magdalena Klimko, czas: 1.00,33
Kategoria IV (rocz. 2002-2004)
50 m stylem dowolnym dziewcząt
1. Natalia Zapolnik, czas: 0.34,09
2. Alicja Wysocka, czas: 0.40,76
3. Kinga Mentel, czas: 0.42,56
kat. seniorzy (rocz. 1976-1995)
50 m stylem dowolnym kobiet
1. Emilia Osińska
Kategoria V (rocz. 1999-2001)
50 m stylem dowolnym kobiet
1. Emilia Osińska
Kategoria V (rocz. 1999-2001)
50 m stylem dowolnym dziewcząt
1. Julia Zduniewicz, czas: 0.33,76
2. Barbara Mejcz, czas: 0.34,29
3. Magdalena Zapolnik, czas: 0.36,49
1. Julia Zduniewicz, czas: 0.33,76
2. Barbara Mejcz, czas: 0.34,29
3. Magdalena Zapolnik, czas: 0.36,49
50 m stylem dowolnym chłopców
1. Andrzej Staniaszek, czas: 0.27,38
2. Kacper Świtkiewicz, czas: 0.28,79
3. Michał Tyszlak, czas: 0.32,66
1. Andrzej Staniaszek, czas: 0.27,38
2. Kacper Świtkiewicz, czas: 0.28,79
3. Michał Tyszlak, czas: 0.32,66
Kategoria VI (rocz. 1996-1998)
50 m stylem dowolnym dziewcząt
1. Natalia Jakowska, czas: 0.35,24
2. Joanna Jarczak, czas: 0.49,81
1. Natalia Jakowska, czas: 0.35,24
2. Joanna Jarczak, czas: 0.49,81
50 m stylem dowolnym chłopców
1. Kamil Tyszlak, czas: 0.26,94
2. Mateusz Sztuk, czas: 0.27,24
3. Paweł Mentel, czas: 0.31,43
Kat. seniorzy (rocz. 1976-1995)
1. Kamil Tyszlak, czas: 0.26,94
2. Mateusz Sztuk, czas: 0.27,24
3. Paweł Mentel, czas: 0.31,43
Kat. seniorzy (rocz. 1976-1995)
50 m stylem dowolnym kobiet
1. Emilia Osińska, czas: 0.44,40
1. Emilia Osińska, czas: 0.44,40
50 m stylem dowolnym mężczyzn
1. Adam Kozłowski, czas: 0.27,39
2. Dawid Kołosza, czas: 0.28,03
3. Janusz Woronowicz, czas: 0.33,16
Kat. seniorzy (rocz. 1975 i starsi)
1. Marek Taudul
2. Tomasz Grudziński
3. Krzysztof Ostaszewski
1. Adam Kozłowski, czas: 0.27,39
2. Dawid Kołosza, czas: 0.28,03
3. Janusz Woronowicz, czas: 0.33,16
Kat. seniorzy (rocz. 1975 i starsi)
1. Marek Taudul
2. Tomasz Grudziński
3. Krzysztof Ostaszewski
Kategoria IV (rocz. 2002-2004)
50 m stylem grzbietowym dzięwcząt
1 Natalia Zapolnik, czas: 0.42,62
2. Natalia Kruklińska, czas:
3. Marta Stepanik, czas: 0.51,15
1 Natalia Zapolnik, czas: 0.42,62
2. Natalia Kruklińska, czas:
3. Marta Stepanik, czas: 0.51,15
50 m stylem grzbietowym chłopców
1. Dawid Sobolewski, 0.34,02
2. Miłosz Januszkiewicz, czas: 0.39,50
3. Kuba Sewioło, czas: 0.46,71
Kategoria V (rocz. 1999-2001)
1. Dawid Sobolewski, 0.34,02
2. Miłosz Januszkiewicz, czas: 0.39,50
3. Kuba Sewioło, czas: 0.46,71
Kategoria V (rocz. 1999-2001)
50 m stylem grzbietowym dziewcząt
1. Barbara Mejcz, czas: 0.39,45
2. Julia Zduniewicz, czas: 0.40,18
3. Edyta Mazalewska, czas: 0.43,53
1. Barbara Mejcz, czas: 0.39,45
2. Julia Zduniewicz, czas: 0.40,18
3. Edyta Mazalewska, czas: 0.43,53
50 m stylem grzbietowym chłopców
1. Michał Staniaszek, czas: 0.31,11
2. Michał Tyszlak, czas: 0.37,75
3. Kacper Świtkiewicz, czas: 0.37,88
1. Michał Staniaszek, czas: 0.31,11
2. Michał Tyszlak, czas: 0.37,75
3. Kacper Świtkiewicz, czas: 0.37,88
Kategoria VI (rocz. 1996-1998)
50 m stylem grzbietowym chłopców
1. Kamil Tyszlak, czas: 0.30,56
2. Mateusz Sztuk, czas: 0.31,45
Kat. Seniorzy (rocz. 1976-1995)
1. Dawid Kołosza, czas: 0.35,46
2. Janusz Woronkiewicz, czas: 0.40,69
1. Kamil Tyszlak, czas: 0.30,56
2. Mateusz Sztuk, czas: 0.31,45
Kat. Seniorzy (rocz. 1976-1995)
1. Dawid Kołosza, czas: 0.35,46
2. Janusz Woronkiewicz, czas: 0.40,69
1. Tomasz Grudziński (40+), czas: 0.50,91
Kategoria IV (rocz. 2002-2004)
Kategoria IV (rocz. 2002-2004)
50 m stylem klasycznym dziewcząt
1. Alicja Wysocka, czas: 0.44,66
2. Natalia Zapolnik, czas: 0.50,56
3. Natalia Kruklińsk, czas: 0.54,86
1. Alicja Wysocka, czas: 0.44,66
2. Natalia Zapolnik, czas: 0.50,56
3. Natalia Kruklińsk, czas: 0.54,86
50 m stylem klasycznym chłopców
1. Kacper Zduniewicz, czas: 0.42,54
2. Julian Sidor, czas: 0.46,89
3. Miłosz Januszkiewicz, czas: 0.51,91
Kategoria V (rocz. 1999-2001)
1. Kacper Zduniewicz, czas: 0.42,54
2. Julian Sidor, czas: 0.46,89
3. Miłosz Januszkiewicz, czas: 0.51,91
Kategoria V (rocz. 1999-2001)
50 m stylem klasycznym dziewcząt
1. Julia Zduniewicz, czas: 0.42,81
2. Barbara Mejcz, czas: 0.43,23
3. Magdalena Zapolnik, czas: 0.46,02
1. Julia Zduniewicz, czas: 0.42,81
2. Barbara Mejcz, czas: 0.43,23
3. Magdalena Zapolnik, czas: 0.46,02
50 m stylem klasycznym chłopców
1. Andrzej Staniaszek, czas: 0.39,67
2. Michał Tyszlak, czas: 0.42,37
3. Mateusz Tramp, czas: 0.47,26
Kategoria VI (rocz. 1996-1998)
1. Andrzej Staniaszek, czas: 0.39,67
2. Michał Tyszlak, czas: 0.42,37
3. Mateusz Tramp, czas: 0.47,26
Kategoria VI (rocz. 1996-1998)
50 m stylem dowolnym dziewcząt
1. Joanna Jarczak, czas: 0.52,19
50 m Stylem Dowolnym Chłopców
1. Mateusz Sztuk, czas: 0.37,44
2. Kamil Tyszlak, czas: 0.37,56
3. Jakub Pawluczuk, czas: 0.42,30
2. Kamil Tyszlak, czas: 0.37,56
3. Jakub Pawluczuk, czas: 0.42,30
50 m stylem klasycznym mężczyzn
1. Dawid Kokosza, czas: 0.38,67
Kat. seniorzy (rocz. 1975 i starsi)
1. Marek Taudul, czas: 0.41,92
2. Hubert Wojtas, czas: 0,45,60
3. Tomasz Grudziński, czas: 0.47,20
Kat. Open 50 Motylkowy
2. Hubert Wojtas, czas: 0,45,60
3. Tomasz Grudziński, czas: 0.47,20
Kat. Open 50 Motylkowy
50 m Stylem Motylkowym Chłopców
1. Kamil Tyszlak, czas: 0.29,46
2. Andrzej Staniaszek, czas: 0.32,20
3. Dawid Sobolewski, czas: 0.34,16
Kat. Open 100 Dowolny
1. Kamil Tyszlak, czas: 0.29,46
2. Andrzej Staniaszek, czas: 0.32,20
3. Dawid Sobolewski, czas: 0.34,16
Kat. Open 100 Dowolny
100 m systemem dowolnym dziewcząt
1. Julia Zduniewicz, 1.17.06
2. Barbara Mejcz, czas: 1.17,09
3. Natalia Zapolnik, czas: 1.20,28
1. Julia Zduniewicz, 1.17.06
2. Barbara Mejcz, czas: 1.17,09
3. Natalia Zapolnik, czas: 1.20,28
100 m systemem dowolnym chłopców
1. Mateusz Sztuk, czas: 1.00,99
2. Kamil Tyszlak, czas: 1.03,80
3. Dawid Sobolewski, czas: 1.05,15
Kat. Open Zmiennym
1. Mateusz Sztuk, czas: 1.00,99
2. Kamil Tyszlak, czas: 1.03,80
3. Dawid Sobolewski, czas: 1.05,15
Kat. Open Zmiennym
100 m stylem zmiennym dziewcząt
1. Barbara Mejcz, 1.38,78
100 m stylem zmiennym dziewcząt i chłopców
1. Kamil Tyszlak, czas: 1.11,46
2. Mateusz Sztuk, czas: 1.13,59
2. Mateusz Sztuk, czas: 1.13,59
Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie
Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.
Zaloguj się lub wejdź przez