Wyborcza niedziela: do zobaczenia przy urnach 16 listopada
2014-11-14 14:41:40(ost. akt: 2014-11-14 15:06:20)
Wybierać będziemy radnych gminnych, powiatowych, w Dubeninkach i Baniach Mazurskich — także wójtów, w Gołdapi — burmistrza, w całym województwie — naszych przedstawicieli w sejmiku wojewódzkim. Sprawdź, gdzie jest siedziba komisji w Twoim okręgu!
Uwaga! W związku z podziałem ma okręgi jednomandatowe, nastąpiły zmiany w obwodach głosowania.
ZMIANY W OBWODACH GŁOSOWANIA
Obwód nr 1
Obwód nr 1
Sołectwa: Główka (miejscowości: Główka, Boćwinka, Boćwiński Młyn, Dąbie, Kalniszki,Okrasin),
Jany (miejscowości: Jany, Osieki), Rożyńsk Wielki (miejscowości: Rożyński Wielki, Nowa
Boćwinka, Rożyńsk Mały)
Jany (miejscowości: Jany, Osieki), Rożyńsk Wielki (miejscowości: Rożyński Wielki, Nowa
Boćwinka, Rożyńsk Mały)
Siedziba komisji: Szkoła Podstawowa w Boćwince, Boćwinka 13
Obwód nr 2
Obwód nr 2
Sołectwa: Dunajek (miejscowości: Dunajek, Dunajek Mały), Grabowo, Jeziorki Wielkie (miejscowości: Jeziorki Wielkie, Gieraliszki, Jeziorki Małe), Kowalki, Siedlisko
Siedziba komisji: Zespół Szkół w Grabowie, Grabowo 54
Obwód nr 3
Siedziba komisji: Zespół Szkół w Grabowie, Grabowo 54
Obwód nr 3
Sołectwa: Jabłońskie (miejscowości: Jabłońskie, Rostek, Włosty),
Marcinowo (miejscowości: Marcinowo, Błażejewo, Wronki Wielkie),
Osowo,
Suczki (miejscowości: Suczki, Pietrasze)
Siedziba komisji: Szkoła Podstawowa w Jabłońskich, Jabłońskie 12,
Obwód nr 4
Marcinowo (miejscowości: Marcinowo, Błażejewo, Wronki Wielkie),
Osowo,
Suczki (miejscowości: Suczki, Pietrasze)
Siedziba komisji: Szkoła Podstawowa w Jabłońskich, Jabłońskie 12,
Obwód nr 4
Sołectwa: Babki (miejscowości: Babki, Żelazki), Bitkowo, Botkuny (miejscowości: Botkuny, Bronisze, Czarnówko, Jurkiszki, Kolniszki, Szyliny), Górne (miejscowości: Górne, Regiele)
Siedziba komisji: Świetlica wiejska w Górnem, Górne 22
Obwód nr 5
Sołectwa: Dzięgiele, Konikowo, Kozaki (miejscowości: Kozaki, Jabramowo, Janowo, Tatary, Wrotkowo),
Nasuty (miejscowości: Nasuty, Kamionki, Rudzie), Pogorzel, Zatyki (miejscowości: Zatyki, Wilkasy)
Siedziba komisji: świetlica wiejska w Kozakach, Kozaki 19 A
Nasuty (miejscowości: Nasuty, Kamionki, Rudzie), Pogorzel, Zatyki (miejscowości: Zatyki, Wilkasy)
Siedziba komisji: świetlica wiejska w Kozakach, Kozaki 19 A
Obwód nr 6
Sołectwo: Galwiecie (miejscowości: Galwiecie, Kołkowo)
Siedziba komisji: świetlica wiejska w Galwieciach, Galwiecie 30a
Sołectwo: Galwiecie (miejscowości: Galwiecie, Kołkowo)
Siedziba komisji: świetlica wiejska w Galwieciach, Galwiecie 30a
Obwód nr 7
Gołdap, ulice: Dolna, Księdza Popiełuszki, Lipowa nr 2, Malarska, Okrężna, Paderewskiego nr parzyste od nr 2 do nr 30, numery nieparzyste od nr 7A do nr 33, Słoneczna, Szkolna, Wąska, Żeromskiego od nr 1 do nr 6, 8, 8A
Siedziba komisji: Szkoła Podstawowa nr 1 w Gołdapi, ul. Szkolna 5
Obwód nr 8
Siedziba komisji: Szkoła Podstawowa nr 1 w Gołdapi, ul. Szkolna 5
Obwód nr 8
Gołdap, ulice: Armii Krajowej od nr 1, 1A, 2, 4 do nr 10, 12, Górna od nr 1 do nr 7, Królewiecka, Matejki, Mickiewicza, Paderewskiego nr 1, 3, 5, 7, Partyzantów 1, 3, 5, 7, 9 do nr 26, 28, Plac Zwycięstwa
Siedziba komisji: Urząd Miejski w Gołdapi, Plac Zwycięstwa 14,
Obwód nr 9
Siedziba komisji: Urząd Miejski w Gołdapi, Plac Zwycięstwa 14,
Obwód nr 9
Sołectwa: Bałupiany (miejscowości: Bałupiany, Niedrzwica, Piękne Łąki), Barkowo, Juchnajcie (miejscowości: Juchnajcie, Sokoły), Kośmidry, Łobody (miejscowości: Łobody, Grygieliszki), Pietraszki (miejscowości: Pietraszki, Mażucie, Użbale), Skocze, Wiłkajcie (miejscowości: Wiłkajcie, Somaniny),
Gołdap ulice: Górna od nr 7A do końca, Krótka, Nadbrzeżna, Osiedle Młodych nr 6, Osiedle Młodych nr 7, Podgórna, Spokojna, Żeromskiego nr 7, od nr 9 do końca
Gołdap ulice: Górna od nr 7A do końca, Krótka, Nadbrzeżna, Osiedle Młodych nr 6, Osiedle Młodych nr 7, Podgórna, Spokojna, Żeromskiego nr 7, od nr 9 do końca
Siedziba komisji: Starostwo Powiatowe w Gołdapi, ul. Krótka 1
Obwód nr 10
Gołdap ulice: Cicha, Fryderyka Chopina, Henryka Mereckiego, Józefa Bema, Kombatantów, Konstytucji 3 Maja, Krzywa, Mała, Marii Konopnickiej, Michała Kajki, Osiedle nr I, Osiedle nr II, Partyzantów nr 27,27A,27B, Pod Piękną Górą, Tadeusza Kościuszki, Władysława Łokietka, Wojska Polskiego, Wolności, Wysoka, Zielona, Źródlana
Siedziba komisji: Szkoła Podstawowa nr 3 w Gołdapi, ul. Tadeusza Kościuszki 25
Obwód nr 11
Siedziba komisji: Szkoła Podstawowa nr 3 w Gołdapi, ul. Tadeusza Kościuszki 25
Obwód nr 11
Gołdap ulice: 11 Listopada, Osiedle Młodych nr 1-5,
Siedziba komisji: Gimnazjum Nr 1 w Gołdapi, ul. Tadeusza Kościuszki 30, 19-500 Gołdap
Obwód nr 12
Obwód nr 12
Gołdap ulice: Armii Krajowej nr 3, 11, 11A, od nr 13 do nr 33, Ełcka, Jaćwieska, Lwowska, Ogrodowa, Olecka, Partyzantów nr 2,4,6,8, Polna, Tatyzy, Warszawska, Warsztatowa, Wileńska
Siedziba komisji: Zespół Szkół Zawodowych w Gołdapi, ul. Jaćwieska 14
Obwód nr 13
Gołdap ulice: Armii Krajowej od nr 34 do końca, Boczna, Emilii Plater, Generała Sikorskiego, Klonowa, Kolejowa, Lipowa nr 1, od nr 3 do końca, Nad Jarem, Osiedle Emilii Plater, Paderewskiego od 32,32A,34 do nr 35 – do końca, Różana, Stadionowa, Stanisława Mikołajczyka, Suwalska Topolowa, Ustronie, Władysława Reymonta
Siedziba komisji: Zespół Szkół Zawodowych w Gołdapi, ul. Jaćwieska 14
Obwód nr 13
Gołdap ulice: Armii Krajowej od nr 34 do końca, Boczna, Emilii Plater, Generała Sikorskiego, Klonowa, Kolejowa, Lipowa nr 1, od nr 3 do końca, Nad Jarem, Osiedle Emilii Plater, Paderewskiego od 32,32A,34 do nr 35 – do końca, Różana, Stadionowa, Stanisława Mikołajczyka, Suwalska Topolowa, Ustronie, Władysława Reymonta
Siedziba komisji: Liceum Ogólnokształcące w Gołdapi, ul. Księdza Popiełuszki 2
Obwód nr 14
Obwód nr 14
Gołdap ulice: 1 Maja, Akacjowa, Bagienna, Brzozowa, Bukowa, Cisowa, Cmentarna, Ekonomiczna, Graniczna, Gumbińska, Jaworowa, Jeziorowa, Jodłowa, Leśna, Łączna, Mazurska, Modrzewiowa,
Okrzei, Pagórkowa, Plażowa, Promenada Zdrojowa, Przemysłowa, Przytorowa, Sosnowa, Spacerowa, Sportowa, Strefowa, Świerkowa, Wczasowa, Wierzbowa,Wiosenna, Zatorowa, Zadumy
Siedziba komisji: Szkoła Podstawowa Nr 2 w Gołdapi, ul. 1 Maja 25
Okrzei, Pagórkowa, Plażowa, Promenada Zdrojowa, Przemysłowa, Przytorowa, Sosnowa, Spacerowa, Sportowa, Strefowa, Świerkowa, Wczasowa, Wierzbowa,Wiosenna, Zatorowa, Zadumy
Siedziba komisji: Szkoła Podstawowa Nr 2 w Gołdapi, ul. 1 Maja 25
Obwód nr 15
Goldmedica Sp. z o.o. w Gołdapi, Samodzielny Publiczny Zakład Pielęgnacyjno-Opiekuńczy w Gołdapi
Siedziba komisji: Parter lokalu oddziału wewnętrznego Goldmedica Sp. z o.o., ul. Słoneczna 7
Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie
Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.
Zaloguj się lub wejdź przez