Sukcesy mundurowych z Gołdapi

2013-07-03 11:05:31(ost. akt: 2013-07-03 13:35:33)

Autor zdjęcia: Archiwum prywatne

Ponad 120 zawodników z 53 jednostek z całej Polski wzięło udział w pierwszych Mistrzostwach Polski Służb Mundurowych w Kickboxingu, na których swoją klasę pokazali gołdapscy mundurowi.

W dniach 28-30 czerwca odbyły się pierwsze Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w Kickboxingu.

Ponad 120 zawodników reprezentujących 53 jednostki z całej Polski przyjechało do Rzeszowa, by sprawdzić swoje umiejętności w kick-boxingu w formułach pointfighting oraz kick-light.

W zawodach startowali funkcjonariusze, m.in. ze służby więziennej, wojska, policji, Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego, Straży Miejskiej, Straży Granicznej, Biura Ochrony Rządu i Straży Pożarnej.

Nie zabrakło również zawodników z Gołdapi. Damian Szafran reprezentował 15. Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy, startując w kategorii wagowej - 84kg pointfighting. Wywalczył I miejsce i zdobył tytuł Mistrza Polski Służb Mundurowych.

Kolejnym reprezentantem gołdapskiej jednostki był Krzysztof Zdancewicz startujący w kategorii wagowej - 89kg pointfighting. Wywalczył II miejsce i zdobył tytuł Wicemistrza Polski Służb Mundurowych.

Trzecim gołdapianinem był Łukasz Mentel, który reprezentował Placówkę Straży Granicznej w Gołdapi, startując w kategorii wagowej - 89kg pointfighting. Wywalczył III miejsce i zdobył tytuł II Wicemistrza Polski Służb Mundurowych.