Uratowali młodą kobietę

2013-06-19 14:27:33 (ost. akt: 2013-06-19 14:28:16)

Autor zdjęcia: sxc.hu

Dzięki szybkiej i sprawnej interwencji oficera dyżurnego oraz policjantów Zespołu Patrolowo - Interwencyjnego gołdapskiej komendy Policji funkcjonariusze uratowali młodą kobietę, która próbowała targnąć się na własne życie. Kobieta trafiła do szpitala pod opiekę lekarzy.
Do oficera dyżurnego gołdapskiej komendy zadzwoniła kobieta i mężczyzna informując, że ich znajoma chce targnąć się na własne życie. Zgłaszający powiedzieli jak nazywa się zdesperowana kobieta, lecz nie znali jej adresu.

Policjanci od razu przystąpili do działania. Szybko ustalili, gdzie mieszka zdesperowana osoba. Natychmiast w to miejsce pojechał patrol, a także wezwana przez policjantów załoga pogotowia. W domu funkcjonariusze zastali leżącą na podłodze kobietę. Okazało się, że połknęła jakieś tabletki popijając je alkoholem.

Kobieta została przekazana załodze karetki pogotowia i trafiła do szpitala pod opiekę lekarzy. Dzięki szybkiemu i zdecydowanemu działaniu gołdapskich policjantów życiu młodej kobiety nie zagraża już niebezpieczeństwo.
KWP Olsztyn

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Robert #1118694 | 89.228.*.* 19 cze 2013 15:19

    Podobnie myślałem dwa lata temu. Bo ile można było szukać pracy .Ile można skamleć o zatrudnienie i nikt z tym nic nie robi . Nie miałem ochoty się upokarzać nie miałam ochoty błagać aby pełnosprawny człowiek jak ja miał pracę. Pomógł znajomy i pracuję za granicą i nie muszę oszczędzać na wszystkim i liczyć pieniędzy od pierwszego do pierwszego. Głowa do góry zawsze jest jakieś wyjście z trudnej sytuacji.

    Ocena komentarza: warty uwagi (4) odpowiedz na ten komentarz

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5