Nowy wójt gminy Ełk zaprzysiężony

2014-12-08 13:03:15 (ost. akt: 2014-12-08 13:29:04)

Autor zdjęcia: Agnieszka Czarnecka

Dziś (8 grudnia) odbyła się druga sesja rady gminy nowej kadencji. Najważniejszym punktem spotkania było ślubowanie nowego wójta – Tomasza Osewskiego. W uroczystości, która miała miejsce w Centrum Kultury Gminy Ełk w Stradunach, wzięli udział mieszkańcy gminy Ełk oraz zaproszeni goście.
— Dziękuję serdecznie za przybycie na tak ważną dla mnie uroczystość — powiedział po złożeniu ślubowania Tomasz Osewski. — Zgromadziliśmy się tutaj, ponieważ mieszkańcy gminy Ełk okazali mi swoje zaufanie i powierzyli tak ważny dla rozwoju gminy urząd. Z serca dziękuję za okazane wsparcie oraz oddane na mnie glosy. Dziś rozpoczynam swoją 4-letnia służbę mieszkańcom gminy Ełk. Jest to służba pełna zadań, wyzwań i oczekiwań. Mam świadomość potrzeb mieszkańców i pokładanych we mnie nadziei. Wiem, że ludzie chcą żyć dostatniej, lepiej, bezpieczniej. Obiecuje, że zrobię wszystko, co w mojej mocy, by po kolei realizować poszczególne postulaty z mojego programu. Gmina Ełk jest gminą z przyszłością, gminą, dla której warto pracować, o którą warto zabiegać. To przecież nasze wspólne dobro, które będziemy pomnażać dla naszych dzieci i przyszłych pokoleń. Jak obiecałem – będę dobrym wójtem.

Podczas uroczystości składania ślubowania reprezentanci poszczególnych sołectw, stowarzyszeń, instytucji i organizacji gratulowali wójtowi zwycięstwa.

Gratulacje złożyli m.in. posłowie Andrzej Orzechowski i Tomasz Makowski, poseł na Sejm VI kadencji Wojciech Kossakowski, wicestarosta Marek Chojnowski, przewodniczący Rady Powiatu Ełckiego Piotr Gajewski, radna powiatu ełckiego Małgorzata Kopiczko, z-ca prezydenta Ełku Artur Urbański, wiceprzewodniczący Rady Miasta Ełku Bogusław Wisowaty, radni gminy Ełk, komendanci policji i straży pożarnej: Marek Hyzopski i Marek Markowski, pracownicy Urzędu Gminy Ełk, dyrektorzy szkół i placówek gminy Ełk.

Czar


Komentarze (28) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. czytelnik #1614463 | 83.9.*.* 20 gru 2014 23:59

  A wy nie widzieliście ludziska magazynów typu VIVA itp. tam z chomika zrobią żyrafę , a wy dziwicie sie wyglądowi Tomka. Bardzo dobrze, Nixon przegrał prezydenturę bo źle wypadł w tv. Tomek na 120% zadba ,żeby lepiej wyglądać ,chłopak ma ambicję , trzymaj się Tomaszku obietnic , ale pamiętaj ,że jeszcze się taki nie urodził...... więc rób swoje i trzymaj się obietnic- pozdrowionka!

  Ocena komentarza: poniżej poziomu (-1) odpowiedz na ten komentarz

 2. Anna S #1614009 | 217.99.*.* 20 gru 2014 14:57

  I już były Pan wójt gminy Elk, nie pozałatwia nieudacznicom pracy w Zespole Szkół Samorządowych w Stradunach. Tylko płacz pozostał...... tylko......

  Ocena komentarza: warty uwagi (1) odpowiedz na ten komentarz

 3. Kmioty #1610963 | 83.9.*.* 17 gru 2014 09:06

  Co was obchodzi waga Pana Wójta. Kupcie duże lustro krytykujący i spójrzcie na siebie zobaczycie pokrakę .Malo tego zobaczycie nieudacznika ktory nawet nie może pomarzyć o takim zwycięstwie jakiego dokonal Pan Osewski.

  Ocena komentarza: poniżej poziomu (-2) odpowiedz na ten komentarz

 4. wieliczniak #1609866 | 217.99.*.* 16 gru 2014 10:08

  Panie śiski, niechaj ci sie wiedzie, bujaj innych i nie wracaj nigdy do nas

  Ocena komentarza: warty uwagi (9) odpowiedz na ten komentarz

 5. czlowiek #1609627 | 91.210.*.* 15 gru 2014 23:31

  A mówiłem, że Osewski wygra, nikt mnie nie słuchał. Dziwne na tym forum ludzie so. Zawsze plujo i ujadajo. Po co to robio? A że gruby, a że taki, a że będo kontrolowali i się przyglądali. Same kontrolerzy i się przyglądacze. O poprzedniku tak nie pisali, nie kontrolowali. Ale pan Czar to samego siebie przeszedł. Aż tyle zdjęć i kto się z kim ściska i kto siedzi, a kto czeka i stoi. Brawo pan Osewski, żeby się panu wiodło. Brawo pan Czar!

  odpowiedz na ten komentarz

Pokaż wszystkie komentarze (28)
2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5