Zimowa herbatka dla Babci i Dziadka

2015-02-05 08:56:26(ost. akt: 2015-02-05 09:00:53)

Autor zdjęcia: Gmina Braniewo

„Zimowa herbatka dla Babci i Dziadka” — pod takim hasłem w Szkole Podstawowej i w Świetlicy Wiejskiej w Żelaznej Górze odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka.
Uczniowie pod kierunkiem Sylwii Cytrynowicz przygotowali program artystyczny. Wiersze i piosenki zadedykowane babciom i dziadkom mówiły o miłości, szacunku i podziękowaniach za to, że są na świecie.

Uczniowie ze Szkolnego Klubu Wolontarystycznego zadbali o przygotowanie kwiatów, laurek i stołów ze słodkościami.

Po występach artystycznych bardzo liczna grupa seniorów udała się do Świetlicy Wiejskiej, gdzie odbyła się część z zabawami i grami z czasów, gdy oni sami byli wnukami.
Przy wspomnieniach o latach młodości i piosenkach — np. „Gdzie strumyk płynie z wolna” — niezwykle miło i serdecznie płynął czas.

Ciasto na uroczystość upiekły panie ze Stowarzyszenia „Przy granicy”, a nad całością akcji czuwali wolontariusze ze Szkolnego Klubu Wolontarystycznego z SP w Żelaznej Górze pod opieką Agnieszki Szydłowskiej.

Eugenia Ochrin-Iwanowska


Więcej informacji z życia szkół i przedszkoli: kliknij tutaj


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na wilczeta.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją :

">kliknij tutaj
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna


Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: GminaBraniewo

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5