Leon Krupa-Woronowicz to nasz Świąteczny Brzdąc 2021

2021-12-23 08:00:00 (ost. akt: 2021-12-22 11:21:46)

Autor zdjęcia: Arch. rodzinne

Leon Krupa-Woronowicz to laureat pierwszego miejsca w naszym plebiscycie na Świątecznego Brzdąca 2021. Mały zwycięzca jest jedynakiem, ma 2 lata i dwa miesiące i mieszka w Giżycku. O tytuł walczyło w sumie 11 kanydatek i kandydatów.
Leon chodzi do giżyckiego żłobka "Małe Misie" przy ul. Daszyńskiego. Jak opowiada jego mama Katarzyna - nie sprawia problemów, jest wesoły, pogodny i bardzo aktywny.

- Leon urodził się 1 października 2019 r. w Olsztynie (miesiąc przed terminem), ważył 2980 g i miał 51 cm. Teraz mieszkamy w Giżycku - mówi mama Leona. - Synek uwielbia bajkę Bing i wszystkie swoje zabawki związane z daną tematyką. Lubi również zabawy na świeżym powietrzu i zwierzęta. W domu ich nie mamy, ale Leon często odwiedza swoją ciocię która ma psa i dwa koty, z którymi chętnie się bawi. Zawsze jak ktoś przychodzi do cioci, to Leon chwali się psem, pokazując w którym pokoju on jest i woła Bubu, Bubu! Pies faktycznie ma na imię Benio. Leon jest bardzo aktywnym dzieckiem. Ciągle jest w ruchu i mam wrażenie że nie potrafi spokojnie chodzić, on ciągle biega. Coraz ładniej zaczyna składać zdania, a w żłobku jest ulubieńcem wszystkich cioć.

- Leon nie ma czasu na spanie, wcześnie wstaje, późno chodzi spać. Potrzebuje mniej snu niż ja - twierdzi mama Leona.
Na pewno nie jest niejadkiem, na brak apetytu nie narzeka, co cieszy mamę.

Dlaczego imię Leon?
- Miał być Bruno, ale jak się urodził, to nie wygladał na Bruna, pasował do niego Leon - wyjaśnia żartobliwie pani Katarzyna.
Gratulujemy małemu Leonowi zwycięstwa w naszej zabawie i wspaniałych Świąt Bożego Narodzenia.

>> Wszystkiego dobrego życzymy uczestnikom naszej zabawy i ich rodzicom. Dziękujemy za udział w plebiscycie i Wesołych Świąt!

MIEJSCA NA PODIUM
1. Leon Krupa-Woronowicz
2. Filip Targoński
3. Hania Dogiel

POZOSTALI UCZESTNICY ZABAWY
Zoja Szlaga
Marcel Szlaga
Kacper Bogdański
Oliwia Borawska
Pamela Grecka
Olivia Motylska-Zarakowska
Mikołaj Frejtag
Zuzanna Józefina Bogdanowicz


2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5