Mikołajki w ZSKŚIA :)

2014-12-09 22:17:34(ost. akt: 2014-12-09 22:18:47)

Autor zdjęcia: Zespół Szkół Kształtowania Środowiska i Agrobiznesu w Giżycku

Mikołajki to doskonały moment na rozpoczęcie przygotowań do Świąt Bożego Narodzenia - czasu obdarowywania prezentami.
Z tej okazji uczniowie klasy II technikum urządzeń i systemów energetyki odnawialnej z wychowawcą p. Izą Biały przygotowali zimowe dekoracje holu szkoły, a w dniach 1 - 5. 12. 2104 zorganizowali akcję charytatywną pod hasłem: "I Ty możesz zostać Mikołajem!". Przez 5 dni uczniowie prowadzili zbiórkę zabawek i artykułów szkolnych dla rodzin znajdujących się pod opieką PCPR w
Giżycku. Odzew ze strony uczniów i pracowników szkoły był ogromny. Dziękujemy!

W dniu finału, czyli 5 grudnia 2014 r., organizatorzy zabawy mikołajkowej przygotowali dla społeczności szkolnej 2 konkursy: na projekt świątecznej kartki i na "czerwone przebranie".

Najciekawszą świąteczną kartkę - zdaniem jury - zaprojektowała klasa IV technikum architektury krajobrazu (wych. p. A. Biega), zaś najwięcej przebranych na czerwono i ubranych w czapki Mikołaja osób było w klasie I technikum agrobiznesu + urządzeń i systemów energetyki odnawialnej (wych. p. M. Trusewicz -Żakiewicz), bo 100% obecnych!.

W nagrodę zwycięskie klasy otrzymały pamiątkowe dyplomy i słodkie upominki. Na długiej przerwie wszystkich uczestników akcji mikołajkowej czekał słodki poczęstunek i muzyka ze świątecznym klimatem.

Iza Biały

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na gizycko.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony. Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij tutaj
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: zsksiagizycko

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5