W „Elektryku” Mikołajki z Turniejem Gier Komputerowych „ZSEiI Lanowo ”

2014-12-05 12:29:49(ost. akt: 2014-12-05 12:44:18)

Autor zdjęcia: Mirosław Plaugo

Nawiązując do tradycji ostatnich lat, w „Elektryku” (Zespół Szkół Elektronicznych i Informatycznych im. KEN) ponownie odbywa się Mikołajkowy Turniej Gier Komputerowych „ZSEiI Lanowo”. Jest to już piąta edycja.
Szkolny Turniej poparty został wielomiesięcznymi przygotowaniami i eliminacjami, które doprowadziły uczestników rekrutujących się z różnych szkół Powiatu Giżyckiego (a nawet z poza Powiatu) do finału. Godne pochwały jest to, że organizacją turnieju zajmują się uczniowie.

Jak w poprzednich latach, tak i w tym roku konkurs budzi duże zainteresowanie. Jeżeli jeszcze Was nie ma w „Elektryku”, to możecie śledzić zmagania uczestników „na żywo” pod tym adresem: http://www.turniej.zseii.edu.pl/stream/ .
Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody ufundowane przez sponsorów.
mp


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na gizycko.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony. Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij tutaj
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: ZSEiI

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5