Wolontariusze z naszego gimnazjum zawsze gotowi nieść pomoc…

2014-12-02 10:14:20(ost. akt: 2014-12-02 10:15:04)

Autor zdjęcia: Publiczne Gimnazjum im. Szarych Szeregów w Wilkasach

Wolontariusze z Publicznego Gimnazjum im. Szarych Szeregów w Wilkasach po raz kolejny wzięli udział w zbiórce żywności. Młodzież bardzo chętnie niesie pomoc innym, dzieli się swoim czasem i energią. Dlatego grupa 20-tu osób podjęła się tego wcale nie łatwego zadania. Zachęcając klientów do kupienia choćby jednego produktu spożywczego i podarowania go ludziom w trudnej sytuacji życiowej.
Celem akcji było zebranie jak największej ilości żywności , która zostanie przekazana osobom zagrożonym niedożywieniem. Dodatkowym elementem projektu było zwrócenie uwagi na problem ubóstwa i niedożywienia w Polsce.

Ochotnicy zbierali żywność 29 listopada 2014r. w następujących sklepach: Biedronka przy ul. Wilanowskiej, sklep Skrzatek- ul. Kościuszki oraz Delikatesy Centrum w Wilkasach.

Dziękujemy wszystkim, którzy z życzliwością odnosili się do naszej pracy i wsparli akcję.

Koordynator
Szkolnego Koła Wolontariatu
Anna Pażyszek

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na http://gizycko.wm.plw ramkę "ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony. Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij tutajProblem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie: Igor HrywnaŹródło: Artykuł internauty

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5