Spotkanie w I LO

2014-10-28 23:09:44(ost. akt: 2014-10-28 23:49:59)

Autor zdjęcia: Anna Trześniewska

Spotkanie uczniów szkół ponadgimnazjalnych i trzecich klas gimnazjów powiatu giżyckiego z przedstawicielami zawodów „pedagogicznych
W auli I LO w Giżycku odbyło się spotkanie uczniów szkół ponadgimnazjalnych i trzecich klas gimnazjów powiatu giżyckiego z przedstawicielami zawodów „pedagogicznych”.

Młodzież miała okazję poznać pracę oligofrenopedagoga, logopedy, pedagoga, kuratora rodzinnego, psychologa i komendanta Straży Miejskiej z wykształceniem pedagogicznym. Liczną grupę gości stanowili pracownicy Powiatowego Ośrodka Rozwoju Edukacji na czele z Panią Dyrektor Bożeną Giedziuszewicz w roli oligofrenopedagoga, Mirosławą Zubkowicz - psychologiem, Barbara Huta – Hołdowską pedagogiem i Niną Zeman logopedą.

Zawód kuratora rodzinnego przybliżyła młodzieży Pani Ewelina Czuper – Sudnik pracownik Sadu Rejonowego w Giżycku. Pan Dariusz Gajownik Komendant Straży Miejskiej w Giżycku uświadomił młodzieży szeroki wachlarz możliwości zatrudnienia osób z wykształceniem pedagogicznym. Spotkanie podsumowała studentka pedagogiki reprezentująca specjalność diagnostyka pedagogiczna z edukacją międzykulturową – przekazując informacje o aktualnych zasadach rekrutacji na kierunki pedagogiczne.

Organizatorami spotkania byli doradcy zawodowi powiatu giżyckiego.

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na gizycko.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony. Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij tutaj
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna


Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: Anna2

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. ppedagog #1543903 | 81.190.*.* 13 lis 2014 09:15

    szkoda,że zabrakło surdopedagoga, neurologopedy, itp

    odpowiedz na ten komentarz

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5