Bajkowe otrzęsiny w giżyckim I LO

2014-10-26 20:28:19(ost. akt: 2014-10-27 10:02:24)

Autor zdjęcia: J.E. Zawadzka

Wielu absolwentów I LO wspomina otrzęsiny jako jeden z najlepszych dni w naszej szkole. Tak też na pewno będzie i w tym roku. Klasy dzięki różnym zmaganiom zintegrowały się ze sobą. Była to wyśmienita okazja do lepszego poznania nowych kolegów i koleżanek. W końcu przed nimi niezapomniane lata w ogólniaku…
Organizacją zabawy zajęła się klasa IID, która w ubiegłym roku zajęła pierwsze miejsce w zawodach przygotowanych przez poprzedni rocznik. Tegorocznym motywem wiodącym były bajki. W ten sposób pierwszoklasiści na jeden dzień zamienili się w smerfy, krasnoludki, jaskiniowców, „zaginionych chłopców” z Piotrusia Pana oraz wszystkim doskonale znanych Power Rangersów.

Specjalna komisja oceniała ilość przebranych osób w klasach oraz specjalnie przygotowany układ taneczny. Prawie wszyscy obecni wywiązali się z zadania i w pełnej krasie prezentowali się starszych kolegom, koleżankom oraz nauczycielom w kreatywnych przebraniach. W klasie IA, IB i ID frekwencja wyniosła 100%! Tego dnia uczniów zaskoczyli również niektórzy wychowawcy klas pierwszych, wcielając się w popularne postacie.

Także choreografie były na wysokim poziomie. Pulę wszystkich możliwych punktów w tej dziedzinie zdobyły klasy IB, IC i IE. Tegoroczne konkurencje to m.in. przedstawienie przez wybraną osobę wychowawcę w sposób zabawny, za pomocą karykatury. Ciekawym wyzwaniem było uczesanie uczennic przez nauczycieli. Zadanie dotyczące wypicia mleka w jak najkrótszym czasie bez pomocy rąk sprawiło ogromną trudność zawodnikom.

W tej dyscyplinie liderem okazała się IA, a tuż za nią była klasa IC. Ostatecznie tegoroczne otrzęsiny wygrała klasa IC. Nagrodą był bajkowy, słodki tort. Drugie zaszczytne miejsce przypadło IE, natomiast trzecie zajęła klasa ID.

Kasia Kruszewska

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na gizycko.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym roku strony. Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij tutaj
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna


Źródło: Artykuł internauty

Komentarze (3) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. bonusbgc #1523600 | 213.158.*.* 27 paź 2014 22:31

  lo1= pełna szkoła "mężczyzn" w węższych spodniach od swoich koleżanek :)

  odpowiedz na ten komentarz

 2. bonusbgc #1523599 | 213.158.*.* 27 paź 2014 22:30

  lo1= pełna szkoła "mężczyzn" w węższych spodniach od swoich koleżanek :)

  Ocena komentarza: warty uwagi (1) odpowiedz na ten komentarz

 3. gimby #1522979 | 89.228.*.* 27 paź 2014 15:53

  sie bawio :)

  odpowiedz na ten komentarz

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5