Otrzęsiny w ZSKŚiA

2014-10-17 00:01:47(ost. akt: 2014-10-17 00:05:07)

Autor zdjęcia: Zespół Szkół Kształtowania Środowiska i Agrobiznesu w Giżycku

Tegoroczne otrzęsiny klas pierwszych poprowadzili zeszłoroczni zwycięzcy, klasy ll Technikum Architektury Krajobrazu i ll Technikum Inżynierii Środowiska i Melioracji pod opieką pani Małgorzaty Krywko .
Otrzęsiny oficjalnie otworzył pana Dyrektor Dariusz Radziulewicz. W tym dniu Nasze Kociaki jak i ich wychowawcy zmierzyli się w przeróżnych konkurencjach sprawnościowych i umysłowych.

Musieli wykazać się sprytem, aktywnością fizyczną oraz zgraniem. Uczniowie klas pierwszych mieli za zadanie: opracować układ taneczny do wylosowanej wcześniej piosenki, przygotować transparent charakteryzujący ich kierunek kształcenia oraz ułożyć piosenkę/rap o swoim wychowawcy. Wszyscy wykazali się niesamowitą pomysłowością i aktywnością fizyczną. Po każdej konkurencji każda z klas pierwszych oceniana była przez jury.

Po zakończonych rywalizacjach i podsumowaniu wszystkich punktów najlepszą klasą okazała się klasa l Technikum Agrobiznesu i Technikum Urządzeń i Systemów Energetyki Odnawialnej , której serdecznie gratulujemy! Każda klasa nagrodzona została statuetką wykonaną własnoręcznie przez uczniów klasy ll Technikum Architektury Krajobrazu oraz słodkim podarunkiem.

Wszystkim pierwszakom gratulujemy przyjęcia do grona społeczności szkolnej i życzymy wielu sukcesów w nauce.

Brawo Kociaki!
Magdalena Wąsowska

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz klikając na gizycko.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij tutaj
Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: zsksiagizycko

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5