Drugie śniadanie od Delikatesów Centrum

2014-10-08 07:53:25(ost. akt: 2014-10-08 07:56:16)
Pudełeczka na drugie śniadania sprawiły dzieciom radość

Pudełeczka na drugie śniadania sprawiły dzieciom radość

Autor zdjęcia: Sławomir Kędzierski

Dzięki współdziałaniu "Gazety Giżyckiej" z firmą Delikatesy Centrum w Bystrym (gm. Giżycko) uczniowie miejscowej Szkoły Podstawowej otrzymali pudełeczka na drugie śniadania (nie były puste!) oraz napoje. Kolorowe pudełeczka Delikatesy Centrum zafundowały 98. uczniom.
Najmłodsi nie kryli radości z ich otrzymania. Teraz będą im przypominać o obowiązku zabrania drugiego śniadania do szkoły.Delikatesy Centrum to sieć ogólnopolska, która najbardziej znana jest na południu kraju, a teraz przeżywa burzliwy rozwój w północno-wschodniej Polsce. Pierwsze tego typu sklepy w naszym regionie powstały właśnie w Wilkasach i Bystrym, a ich właścicielem jest Gminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska" w Gajewie.


— Stawiamy na jakość — mówi Elżbieta Junowicz, członek Zarządu GS SCh w Gajewie. — Zapraszamy do nas na zakupy. Na pewno wyróżnia nas pieczywo i wyroby cukiernicze. W Delikatesach sprzedajemy cały asortyment z naszej piekarni. Możemy zachęcić też jakością mięsa. 


Delikatesy Centrum są rozpoznawalną marką w całej Polsce, a dzięki jakości oferowanych produktów chętnie odwiedzanym miejscem przez klientów.


Jak zapewniła nas pani Elżbieta Junowicz - obroty w sklepach rosną - zarówno w Wilkasach jak i Bystrym — co świadczy o dobrej opinii klientów, którzy chętnie tu wracają. Są "sklepami po sąsiedzku", w których robi się codzienne zakupy.

SK


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.

Swoją stronę założysz klikając na gizycko.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się  informacją:

">kliknij tutaj

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. vec #1502585 | 83.13.*.* 8 paź 2014 13:43

  Super. Nowym wójtem Gminy Giżycko będzie Pani Ewa Raczkowska z Bystrego.

  Ocena komentarza: warty uwagi (6) odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

  1. mieszkaniec #1502404 | 89.228.*.* 8 paź 2014 08:59

   i super :)

   odpowiedz na ten komentarz

  2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5