Gwarancje dla młodzieży

2014-09-23 17:05:53(ost. akt: 2014-09-23 17:08:03)

Autor zdjęcia: Edyta Kieda

Jeśli jesteś w wieku 16-17 lat i znajdujesz się w trudnej sytuacji życiowej, jesteś osobą nieaktywną zawodową, nie uczysz się i nie uczestniczysz w żadnych szkoleniach to…Pomożemy Ci całkowicie bezpłatnie zdobyć nowe kwalifikacje i doświadczenie zawodowe !
Ochotnicze Hufce Pracy rozpoczęły realizację projektu „Pomysł na siebie”.
Projekt finansowany jest z Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014 - 2020, będzie realizowany przez Ochotnicze Hufce Pracy w ramach „Gwarancji dla młodzieży” - inicjatywy Komisji Europejskiej. Młodzi ludzie w wieku 16 - 18 lat (nie ukończone 18l) będą mieli szansę całkowicie bezpłatnie uzupełnić lub podnieść swoje kwalifikacje zawodowe.

Jeśli jesteś w wieku 16-17 lat i znajdujesz się w trudnej sytuacji życiowej, jesteś osobą nieaktywną zawodową, nie uczysz się i nie uczestniczysz w żadnych szkoleniach to…
Pomożemy Ci całkowicie bezpłatnie zdobyć nowe kwalifikacje i doświadczenie zawodowe !
Dzięki programowi „Gwarancje dla Młodzieży” uzupełnisz lub podniesiesz swoje kwalifikacje oraz zdobędziesz stypendium szkoleniowe !!!
Proponowane formy wsparcia to m.in.:
• Poradnictwo zawodowe,
• Kwalifikacyjny kurs zawodowy który będzie kończył się uzyskaniem świadectwa potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie (wybierasz kurs do którego masz predyspozycje),
• Szkolenia komputerowe o standardzie ECDL,
• Wsparcie zatrudnienia (bezpłatne wyżywienie, zwrot kosztów dojazdu na zajęcia, ubezpieczenie NNW; stypendium szkoleniowe).

Hufiec Pracy w Giżycku
ul. 1 maja 30
11-500 Giżycko
tel. (87) 428 42 86
e-mail: shp_gizycko@ohp.pl
osoba do kontaktu: Magdalena Łępicka – Komendant HP Giżycko

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na gizycko.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony. Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij tutaj
Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: hpgizycko

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5