Walczyli o indeksy Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego

2014-04-08 22:36:57(ost. akt: 2014-04-08 22:41:19)

Autor zdjęcia: Zespół Szkół Kształtowania Środowiska i Agrobiznesu w Giżycku

Uczniowie Zespołu Szkół Kształtowania Środowiska i Agrobiznesu w Giżycku wzięli udział w VI Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Ergonomii i Bezpieczeństwie Pracy w Rolnictwie.
Nagrodą główną jest zwolnienie z postępowania rekrutacyjnego na wybrane kierunki studiów Wydziału Inżynierii Produkcji w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie wzięli również uczniowie . Aby wyłonić zwycięzcę, konieczna była "dogrywka" składająca się z 10 dodatkowych pytań.

Ostatecznie zwycięzcą okazał się Daniel Łakus z I TA, a na drugim miejscu sklasyfikowano Michała Wawryszko - również z I TA.

Zwycięzca otrzymał tablet ufundowany przez Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, który wręczył kierownik giżyckiej Placówki - Wojciech Iwaszkiewicz.

Konkurs, który odbywa się pod honorowym patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Rektora Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego ma na celu popularyzowanie wśród młodzieży szkolnej znajomości dobrej praktyki rolniczej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń i zasad bezpiecznej pracy w gospodarstwach rolnych.

quote=Podziel się informacją]Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz klikając na http://gizycko.wm.plw ramkę "ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: ]kliknij tutaj
Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: zsksiagizycko

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5