XXVI Turniej Piłki Siatkowej Chłopców im. Lecha Skolimowskiego

2014-03-03 22:53:16(ost. akt: 2014-03-03 22:53:36)
Po raz XXVI w Kętrzynie odbył się Turniej Piłki Siatkowej Chłopców im. Lecha Skolimowskiego.
W hali Zespołu Szkół im. M. Curie Skłodowskiej spotkały się cztery drużyny: ZSKŚiA Giżycko, gospodarze , absolwenci Zespołu Szkół, LO Węgorzewo. Po rozegraniu wszystkich spotkań nasi reprezentanci uplasowali się na drugim miejscu ustępując jedynie Absolwentom. Kamil Boharewicz uznany został za najlepszego zawodnika turnieju. Zawody swoją obecnością zaszczycił wielokrotny reprezentant Polski, Mistrz Świata i Europy juniorów, obecnie poseł na Sejm RP, Paweł Papke.

Skład drużyny: Boharewicz Kamil, Boharewicz Marcin, Rutkowski Rafał, Krukowski Łukasz, Chełmiński Rafał, Nowicki Grzegorz, Żołądek Kamil, Sowiński Kamil, Rodziewicz Karol, Boczar Patryk, Wojciech Pieńczykowski (absolwent ZSKŚiA)

Dariusz Pachucki


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz klikając na gizycko.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym roku strony.
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij tutaj

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: zsksiagizycko

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5