Konkursy wiedzy dotyczącej bezpiecznej pracy

2013-12-17 00:14:42(ost. akt: 2013-12-17 00:15:21)

Autor zdjęcia: Zespół Szkół Kształtowania Środowiska i Agrobiznesu w Giżycku

W ostatnich tygodniach Zespół Szkół Kształtowania Środowiska i Agrobiznesu w Giżycku we współpracy z Placówką Terenową KRUS w Giżycku zorganizował 2 konkursy wiedzy dotyczącej bezpiecznej pracy w gospodarstwie rolnym.
Przed konkursami odbyły się spotkania informacyjno - instruktażowe mające na celu poprawę wiedzy z zakresu bezpiecznej pracy w gospodarstwie oraz zapoznanie młodzieży z podstawowymi zagrożeniami występującymi w gospodarstwie rolnym, zasadach bezpiecznej pracy ze zwierzętami i maszynami rolniczymi oraz sposobach przeciwdziałania wypadkom.

Laureaci konkursów z rąk kierownika Placówki Terenowej KRUS w Giżycku - Wojciecha Iwaszkiewicza otrzymali atrakcyjne nagrody ufundowane przez KRUS - m.in. tablet, dysk zewnętrzny oraz inne akcesoria elektroniczne.

Renata Warecha
Robert Płatosz

Więcej informacji z życia szkół i przedszkoli: kliknij tutaj

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.


Swoją stronę założysz klikając na gizycko.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:
">kliknij tutaj


Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: zsksiagizycko

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5