Siatkarze ZSKŚiA – srebrni medaliści Mistrzostw Województwa Warmińsko- Mazurskiego Zrzeszenia LZS

2013-11-27 13:34:47(ost. akt: 2013-11-27 13:36:33)

Autor zdjęcia: Zespół Szkół Kształtowania Środowiska i Agrobiznesu w Giżycku

W odległej Ornecie walczyli siatkarze Zespołu Szkół Kształtowania Środowiska i Agrobiznesu w turnieju finałowym Mistrzostw Województwa Warmińsko- Mazurskiego Zrzeszenia LZS.
Obrońcy tytułu, z dwóch poprzednich edycji, w pierwszych spotkaniach z ZSR Ostróda i LO Orneta zwyciężyli wyraźnie po 2:0. Ekipa ZS nr 1 z Działdowa osiągnęła te same rezultaty z Ostródą i Ornetą, zatem ostatni mecz turnieju między Giżyckiem a Działdowem decydował o mistrzostwie.

Siatkarze z Działdowa postawili nam trudne warunki, zwłaszcza w bloku, a u nas pojawiły się błędy własne i to zadecydowało o wyniku. Uważam jednak, że osiągnęliśmy sukces w rywalizacji dwudziestu ekip z całego województwa, spośród których wyłoniono finalistów.

Zwyciężyli reprezentanci Działdowa, zawodnicy Giżycka wywalczyli srebrny medal, trzecie miejsce Orneta, czwarte Ostróda.

Skład reprezentacji ZSKŚiA w Giżycku: Kamil Boharewicz, Marcin Boharewicz, Piotr Kawalerski, Rafał Chełmiński, Rafał Rutkowski, Kamil Żołądek, Michał Pałamasz, Grzegorz Nowicki, Bartłomiej Szafran, Hubert Węcek, Dawid Świtała. Opiekunem drużyny jest Dariusz Pachucki.

Dariusz Pachucki

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.


Swoją stronę założysz klikając na gizycko.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:
">kliknij tutaj


Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: zsksiagizycko

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5