Grupa "Kafary" pokazała "Wózek"

2013-06-06 22:48:35(ost. akt: 2013-06-06 22:55:41)

Autor zdjęcia: Zespół Szkół Kształtowania Środowiska i Agrobiznesu w Giżycku

Na III Powiatowy Przeglądzie Spektakli Profilaktycznych naszą szkołę (ZSKŚiA) reprezentowała grupa uczniów o nazwie "Kafary”.
Tworzyli ją: Damian Masłowski, Patryk Rutkowski, Karol Hajdukiewicz – kl. III TB oraz Aleksandra Rapita z II TA. Nad całością czuwała p. Marzena Trusewicz-Żakiewicz. Zaprezentowali oni przedstawienie pt. "Wózek”. Po brawurowym i żywiołowym wykonaniu, publiczność na stojąco biła brawo naszym aktorom.

W rezultacie w kategorii szkół ponadgimnazjalnych zajęliśmy II miejsce, tuż za II LO i przed I LO. Gratulujemy sukcesu naszym uczniom!!! Brawo!!!

Przegląd zorganizowało Centrum Profilaktyki Uzależnień i Integracji Społecznej oraz Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna.

Celem konkursu była promocja zdrowego stylu życia, trzeźwości i abstynencji przez upowszechnianie wzorów i postaw prozdrowotnych.

Więcej informacji z życia szkół i przedszkoli: kliknij tutaj

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.


Swoją stronę założysz klikając na gizycko.wm.pl w ramkę "Zarejestruje się", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:
">kliknij tutajTen tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: zsksiagizycko

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5