Bez powodu skopał 82-latkę na ulicy. Kobieta ma złamaną rękę i miednicę

2024-04-02 15:03:34(ost. akt: 2024-04-02 15:08:04)

Autor zdjęcia: KPP Ełk

Do aresztu trafił 26-letni mężczyzna, który publicznie i z błahego powodu kopnął w plecy 82-letnią kobietę, a kiedy się przewróciła zadał ponowne kopnięcie w brzuch. Seniorka doznała obrażeń w postaci złamań. Sprawca trafił już do aresztu.
To zdarzyło się 28 marca w Rynie. Pijany 26-latek dokuczał swojemu ojcu i ponadto porysował mu samochód. Mężczyzna powiadomił policjantów, w tym czasie agresor opuścił miejsce zamieszkania.

Wyładowując swoje nerwy, na jednej z ulic w Rynie zaczepił seniorkę. Agresor bez powodu kopnął 82-latkę w plecy, kiedy kobieta się przewróciła, zadał ponowny cios i kopną kobietę w okolice brzucha. Seniorce z pomocą ruszyło małżeństwo. 26-latek nadal był agresywny, trzymając w ręku cegłę groził również im.

Kobieta trafiła do szpitala, w wyniku zadanych kopnięć seniorka doznała złamania ręki i miednicy. Bandyta trafił do policyjnego aresztu. Zebrany materiał w sprawie, w tym zeznania świadków jak i zabezpieczony monitoring pozwolił policjantom na przedstawienie 26-latkowi zarzutu przestępstwa przeciwko życiu i zdrowiu, uszkodzenia ciała. Podejrzany przyznał się do zarzucanego mu czynu.

Na wniosek policjantów i prokuratora, giżycki sąd zastosował wobec 26-latka środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 2 miesięcy. Mężczyzna trafił już do aresztu.
Źródło: KPP w Giżycku

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5