Złota bramka Pawła Jasickiego

2014-10-22 10:30:22(ost. akt: 2014-10-22 10:32:22)
Zalew nadal trzeci w ligowej tabeli

Autor zdjęcia: Adam Jakubiak

W trzynastej kolejce grupy drugiej Zalew Frombork wygrał 1:0 po bramce,którą zdobył w 51 minucie Jasicki. Zespół grającego trenera Rafała Jakimczuka zachował w ten sposób zachował trzecie miejsce w ligowej tabeli.
Fromborski szkoleniowiec jak zwykle miał kłopoty ze skompletowaniem optymalnego składu. Nie miał do dyspozycji żadnego z bramkarzy, a na tej pozycji z konieczności musiał zagrać zawodnik z pola Radosław Bancerek i trzeba przyznać, że nie tylko nie wpuścił żadnego gola, ale był jedną z wyróżniających się postaci na murawie przy ul. Młynarskiej. Zabrakło Łukasza Wolaka, a Przemysław Gruszka wszedł dopiero na murawę dopiero w 58 minucie. Dołączyli do składu Jakub Uhryn, Tomasz Szpakowski i Jasicki, co było dużym wzmocnieniem. W pierwszej części meczu gospodarze mieli kilka okazji do zdobycia bramki, ale Jasicki, Paszkiewicz i Wiśniewski zagrali za mało precyzyjnie. Podobnie było po zmianie stron z wyjątkiem sytuacji w 51 minucie. Wtedy to Paszkiewicz podał do Wiśniewskiego,któremu obrońca Tęczy wybił piłkę, ale wprost pod nogi Jasickiego. Ten ostatni z 14 metrów nie miał kłopotu, aby skierować futbolówkę do siatki. W 70 minucie okazję miał również Wiśniewski (sam na sam z bramkarzem Tęczy) i w 84 min. Paszkiewicz. Wejście Gruszki w 58 min. uspokoiło grę w defensywie, szkoda tylko,że napastnicy i pomocnicy zagrali tak mało skutecznie. Nie nudził się Bancerek,którego goście często zatrudniali, ale pomocnik Zalewu pokazał,że oprócz gry w polu zna się też na innym fachu.

Zalew Frombork - Tęcza Miłomłyn 1:0(0:0)
Bramka: 1:0 - Jasicki (51)
Zalew: Bancerek - Uhryn, Niedużak, Kończyński (58 Gruszka), K.Jakimczuk, Szpakowski, R.Jakimczuk, Jasicki (89 Boniecki), Oleszczuk, Wiśniewski (65 Tarnopolski), Paszkiewicz (69 Szczypiński)

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.  Swoją stronę założysz klikając na braniewo.wm.pl w ramkę "ZAŁÓŻ PROFIL", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się  informacją: