Już od 25 lat jesteśmy z Wami!

2023-05-25 16:49:45(ost. akt: 2023-05-25 17:11:01)

Autor zdjęcia: P. Tomkiewicz

W tym roku "Rozmaitości Ełckie" obchodzą niezwykły jubileusz. W maju, 25 lat temu, ukazał się pierwszy numer naszego tygodnika!
25 lat. Dla przedszkolaków to wiek, który ciężko sobie wyobrazić. Dla 25 latków, początek prawdziwego życia. Dla nieco starszych, fajne wspomnienia. Dla naszego tygodnika i naszych Czytelników, szmat czasu, wielu smutnych i radosnych historii, wielu fajnych wspomnień. Tak jak w życiu.

Z tej okazji w czwartek, 25 maja, w Parku Solidarności w Ełku spotkaliśmy się z naszymi Czytelnikami, żeby wspólnie spędzić czas, zjeść kawałek tortu i wypić smaczną kawę, zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie, a dzięki partnerom naszych urodzin, "zgarnąć" fajne nagrody i poczytać specjalne, urodzinowe wydanie "Rozmaitości Ełckich".


Szanowni Czytelnicy!

Z dumą i radością pragnę przywitać Was w wyjątkowym momencie – 25. rocznicy istnienia Waszego lokalnego tygodnika „Rozmaitości Ełckie”. To niezwykłe wydarzenie, które zasługuje na wyjątkowe słowa uznania i refleksji.

Przez ostatnie ćwierć wieku „Rozmaitości Ełckie” stały się nieodłączną częścią Waszej Małej Ojczyzny. Prowadzą swoistą misję – informują, inspirują, angażują i budują społeczność. Od samego początku celem „Rozmaitości” było dostarczanie Wam najświeższych i najważniejszych wiadomości z Ełku i jego pięknych okolic.

Przez lata tygodnik ewoluował i przystosowywał się do dynamicznie zmieniającego się świata. Na początku było to słowo drukowane. Wraz z nadejściem nowych technologii „Rozmaitości” podjęły wyzwanie i otworzyły nowe drogi komunikacji, sięgając po internet i media społecznościowe. Niezależnie od platformy, zaangażowanie naszych dziennikarzy w zapewnianie rzetelnych informacji i analiz pozostało niezmienne.

Jestem niezmiernie wdzięczny wszystkim Czytelnikom za zaufanie, jakim obdarzyliście nasz tygodnik na przestrzeni tych 25 lat. To Wasze wsparcie, oddanie i opinie napędzają naszą pracę każdego dnia. Jestem świadomy, że „Rozmaitości Ełckie” to Wasze historie, sukcesy, problemy i troski, które stanowią tkaninę naszego dziennikarstwa lokalnego.

Jubileusz 25-lecia to doskonały moment, aby podziękować wszystkim osobom, które przyczyniły się do rozwoju „Rozmaitości”. Naszym dziennikarzom, redaktorom, specjalistom ds. handlu i reklamy oraz wszystkim pracownikom, którzy codziennie wkładają całe serce w tworzenie gazety – dziękujemy! To Wasza pasja, wiedza i profesjonalizm sprawiają, że kreowany w niej przekaz medialny jest czymś więcej, niż tylko papierem i słowami. To prawdziwe źródło informacji, które ma znaczenie dla naszej społeczności.

W tym wyjątkowym momencie zapraszam Was wszystkich, zarówno długoletnich, jak i nowych Czytelników, do kontynuowania wspólnej podróży. Przez kolejne lata będziemy się rozwijać, adaptować i służyć Wam najlepiej, jak potrafimy. Wasze potrzeby są naszym priorytetem, stąd zapewniam, że „Rozmaitości Ełckie” będą zawsze miejscem oferującym kompleksowy przekaz medialny – interesujące informacje, relacje z najważniejszych wydarzeń lokalnych i inspirujące historie z Waszej społeczności.

Jestem przekonany, że przyszłość dziennikarstwa lokalnego jest obiecująca. Pomimo wyzwań, jakie stawiają przed nami dynamiczne zmiany medialne, „Rozmaitości Ełckie” pozostaną niezmiennie oddane misji dostarczania rzetelnych, ważnych i inspirujących treści. Będziemy nadal inwestować w rozwój naszych platform, aby być tam, gdzie są nasi Czytelnicy, jak też dostarczać informacje w sposób, który najlepiej odpowiada Waszym potrzebom.

Jubileusz 25-lecia to czas, aby spojrzeć wstecz z dumą na osiągnięcia „Rozmaitości Ełckich”, ale także śmiało wyjrzeć w przyszłość z nadzieją i determinacją. Dzięki Waszemu zaangażowaniu i wsparciu jesteśmy pewni, że kolejne 25 lat będzie czasem jeszcze większych osiągnięć oraz głębszego oddziaływania na lokalną społeczność Ełku i jego regionu.

W imieniu swoim, jak i całego zespołu „Rozmaitości Ełckich”, chciałbym jeszcze raz podziękować Wam wszystkim za to, że byliście częścią naszej historii i że jesteście tutaj, razem z nami, w tej wyjątkowej rocznicy. To świetny zwiastun na nadchodzące lata i duży zastrzyk pozytywnego morale dla zespołu tworzącego Wasz tygodnik.

Maciej Matera
prezes Grupy WM, redaktor naczelny „Gazety Olsztyńskiej” i „Dziennika Elbląskiego”

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5