Dzisiaj Nocny Kochanek rozpocznie w Ełku "Piątunio"!

2021-10-15 14:32:43(ost. akt: 2021-10-15 14:45:08)

Autor zdjęcia: Nocny Kochanek/FB

Uczta dla fanów dobrego metalu! Dzisiaj (15 X) w Ełckim Centrum Kultury wystąpi gwiazda polskiego heavy metalu – Nocny Kochanek. Zespół zagra koncert w ramach trasy promującej „Stosunki Międzynarodowe”, album, na którym ekipa ze Skarżyska-Kamiennej wzięła na warsztat utwory największych tuzów swojego gatunku.
Pod koniec września ukazało się czwarte wydawnictwo Nocnego Kochanka, „Stosunki Międzynarodowe”. To album, na którym Kochanek zajął się coverami utworów legendarnych zespołów „hard&heavy”, by wymienić choćby AC/DC, Judas Priest, Kiss, czy Led Zeppelin.

Pierwsze „coverowe” wydawnictwo tuzów polskiego heavy metalu to 9 perfekcyjnie przerobionych numerów. Na uwagę zasługuje zwłaszcza warstwa liryczna – Nocny Kochanek umiejętnie „przełożył” oryginalne teksty na naszą piękną polszczyznę dodając do nich szczyptę własnego, ironicznego stylu.

Efekt jest naprawdę kapitalny, o czym będą mogli przekonać się na własne uszy ci, którzy stawią się dzisiaj o godz. 18:00 na „zebrze” w Ełckim Centrum Kultury. Nocny Kochanek odwiedza Ełk w ramach „Stosunkowo Udanej Trasy”.

W dniu koncertu bilety można nabyć drogą online pod poniższym adresem:

https://goingapp.pl/wydarzenie/nocny-kochanek-stosunkowo-udana-trasa-elk/wrzesien-2021?fbclid=IwAR0eVPhcbLZNi8426CksjPF3RAkT6BIubRwpZ8nR_tbW8JFpogQRMMRYN2k
Obrazek w tresci


2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5